Mõnel päeval vajad sa vaid rahu – leia kõik, mida südamest soovid!

Mis oleks, kui mõnel päeval sa täidaksid oma sisemise vajaduse ja sukelduksid täielikku rahusse. Rahusse kõigest ja kõigist. Ja see ei ole üldsegi imelik. Sest see on loomulik, astuda välja sellest oravarattast, astuda iseendasse ja minna rahusse. Unustada kõik. Isegi kui maailm on segamini, ole sina rahus. Ja vaatle, kuidas maailm korrastub ise.

Sa ei pea ju teadma looduse maagia saladusi, kuidas tal on võime ise taastuda. Sa ei pea isegi mõtlema, kuidas kõik paika loksub. Kas sa usaldad elu? Kas sa tead, et elul on oma võimalus imeliselt tasakaalu tagasi minna? Teades, et kõige segasematel aegadel ja muutuste hetkedel iseenda sees ei ole üldse vaja kohe midagi teha või ette võtta kui minna vaid rahusse. Sest kõik muutub. Sina muutud, inimesed selle muutuse käigus sinu ümber muutuvad ja muutub ka elu, mida iga päev elad.

Iga muutus vajab aega, et ennast kõiksuses korda seada. Kogu maailm peab korrastuma peale muutusi. Sest sina oled osa sellest imepärasest maailmast, kus sa elad. Lasegi maailmal sinu ümber korrastuda, ära astugi rohkem samme, vaid lihtsalt ole, oota, mediteeri. Kõik sünnib justkui iseenesest.

Rahus saad sa vastuseid. Ära tormagi ja ära mõtle midagi välja. Lihtsalt rahune ja ole. Ja kuulata endasse. Rahus on vastused tervenemisele, rahus on vastused sinu sisemuses põlevatele teemadele. Rahus on kõik, mida sa soovida saad.

Äkki on mingitel hetkedel vaja lihtsalt puhata. Kas sa ikka mäletad, kuidas puhata? Kas sa ikka mäletad seda rannas päikese käes lamamise tunnet, kus saad lihtsalt pikali visata, oma keha lõõgastada, kus päikene hakkab sind õrnalt paitama, teades, et saad temalt kasulikke vitamiine ja energiat, ja kus kogu sinu olemus lõõgastub ja puhkab? Kus ärgates peale soojas merevees suplemist oled täiesti reibas, õnnelik ja värske? Millal viimati seda imepärast tunnet tunda said? Kas teeksid seda kohe täna, kui sul see võimalus oleks?

Jätagi oma tormamiselu korraks sinnapaika. Ja mine otsima rahu. Sa ei pea selleks isegi luba küsima, sest see on sinu elu, tervis, mõtted ja tasakaal. Maailm vajab puhanud, tervet, armastavat, rahulikku ja säravat sind.

Sa ei pea isegi kellegi küsimustele vastama. Ja ei pea olema koguaeg tasemel. Ei pea olema alati endast andev, teistele meeldiv ja ülereageeriv. Ei pea olema igas hetkes kohal ja tark.

See ei ole üldsegi palju soovida. See on sinu sünnipärane õigus.

Olla rahulik. Olla rahus. Olla häirimatult.

Kuulata oma südamehäält. Tunnetada oma sügavaid tundeid.

Kuulata linnulaulu. Kuulda kaugelt mööduvat automürinat. Kuulata puudes tuult sahistamas.

Vaikusest leiad oma tarkuse. Ja vaikusest leiad südamest kõik lahendused.

Ole lihtsalt ja lihtne ja ehe.

Olegi.

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Sügava rahu leidmine iseendas

Sõnumid inglitelt: taevased kaitsjad hoiavad ja armastavad sind

Sisemise rahu leidmine tuleb koos tänutunde ja armastusega

Hakka ennast armastama: nipid, kuidas iseendaga paremaks sõbraks saada

Õnnelik olemisest ei piisa, õnne tuleb ka tähele panna

Seotud