Missugune naine sa oled? Sünnikuu näitab ära sinu iseloomu ja omadused!

Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et sinu sündimise kuu võib mõjutada kuidagi sinu iseloomu ja elukäiku? Tegelikult just nii see ongi. Erinevad kuud kannavad endas omadusi ja väärtusi, mis antakse kaasa kõigile neile, kes just sel ajal on ilmavalgust näinud. Uuri järgi, mida näitab sinu sünnikuu sinu iseloomu ja omaduste kohta.

Jaanuar

Sellel kuul sündinud naised on pigem konservatiivsed, nende kavatsused ja plaanid on alati tõsised ning ambitsioonid suured. Kui nad ei usu, et millestki saab asja, siis ei hakka nad oma aega ega ka energiat kulutama. Nad ei ole just väga avatud ning hoiavad oma tundeid pigem enda teada. Kui sul õnnestub neid välja vihastada, siis tea, et nad ei andesta just kergelt. Üle kõige hindavad nad tarku ja intelligentseid inimesi, kellega on põnev ja hariv vestelda ning kes oskaks nende huvi üleval hoida.

Veebruar

Sellel kuul sündinud naised on väga romantilise hingelaadiga ning nendega tuleks õrnalt ja hoolitsevalt ümber käia. Ümbritsevad ei mõista neid alati, sest nende tujud on muutlikud, seepärast on parim nõuanne selliste õrnema soo esindajate puhul – anna lihtsalt aega. Kui sa aga kavatsed neid mingil põhjusel petta, siis mõtle enne hoolega järele! Midagi sellist tehes ei näe sa neid enam kunagi.

Märts

Sellel kalendrikuul sündinud on tugeva iseloomuga ja sarmikad. Nendega koos olemine on reeglina tore, sest neil on armas ja soe iseloom. Seda muidugi kuni selle ajani, millal sa nad välja vihastad. Kui teed seda kogemata, siis sulle andestatakse mõne aja pärast, kuid kui oled neile teadlikult ülekohut teinud, siis kannavad nad terve elu seda hinges ja suhtuvad sinusse ülima ettevaatlikusega.

Aprill

Sellel kuul sündinud naistel on suurepärane oskus saada oma tahtmist. Vajaduse korral oskavad nad kogu oma diplomaatia mängu panna, et jätta muljet justkui polekski muud lahendust kui see, mida nemad soovisid. Nad võivad teha mehe kõige õnnelikumaks maapeal, kuid ei tasu unustada ka seda, et nad on väga armukadedad. Kui soovid aprillis sündinud naisega õnnelikku suhet, siis ära flirdi teistega.

Mai

Sellel kuu sündinud naised on kindlameelsed ning kui nad on endale mingi seisukoha võtnud, siis on nende meelt raske muuta. Nende iseloom ei ole just kõige lihtsam, sest nende kohta võib kasutada lauset – “alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama”. Samas, kui mõni mees on end kord sellise naisega sidunud, siis on ta fakti ees, et sellist naist ei unusta ta elu lõpuni. Temas on see miski eriline sära, mis jääb alatiseks hinge.

Juuni

Sellel kuul on sündinud jutukad, suhtlemisaltid ja uudishimulikud naised. Nende motoks on – “parem teada julma tõde, kui elada ilusas vales”. Neile meeldib, kui elu on põnev ja mänguline, kuigi eriti meeldiks neile seda kõike jälgida ohutust kaugusest nii, et endal poleks ohtu kõrvetada saada. Armastuses meeldib neile mängida ja olles sellise naisega suhtes, ei ole ohtu, et asi rutiinseks muutub.

Juuli

Sellel kuul sündinud naised on intelligentsed ja nutikad. Neil on oma sisemine tarkus ja intuitsioon, mis neid õigele teele juhib. Nad ei soovi konflikte ja püüavad säilitada head suhted kõigi end ümbritsevate inimestega. Nad võivad kohati olla küll pisut tundlikud ja asju üle mõelda, kuid kui oskad jääda rahulikuks ja ei anna neile põhjust armukadeduseks, siis on elu nendega kaunis kui lilleaed.

August

Sellel kuul sündinud naiste iseloomus on omapärane kombinatsioon – suur süda ja suur ego. Nad on suuremeelsed ja üllad ning neil pole kunagi kahju kedagi aidata, kuid selle kõige juures armastavad nad väga olla aupaistes. Nad naudivad kiitust ja on nõus selle ära teenimise nimel pingutama. Neil pole kunagi ka austajate tähelepanust puudust ning ka seda naudivad nad väga.

September

Sellel kuu on sündinud kenad ja korralikud tüdrukud, kes armastavad kindlaid plaane, sihipärast tegevust ja seda, et kõik käiks elus kindlate reeglite järgi. See mees, kes on võitnud septembris sündinud naise südame, peab küll olema eriline, sest need naised on väge kriitilised ja ei tee allahindlusi selles osas, mida nad elult soovivad. Nad ei armasta mängusid ega üheöösuhteid, väid pühenduvad pikale ja püsivale armastusele.

Oktoober

Sellel kuul sündinud naised on tugevad ja iseseisvad. Nad saavad elus kõigega ise hakkama ja ei taha kunagi abi küsida ega oma nõrkust näidata. Nad aitavad alati end ümbritsevaid ja on suure südamega. Nad on ka väga emotsionaalsed, kuid hoiavad pigem oma tunded enda teada või nutavad kodus patja. Oma hinge ei ava nad igaühele ja kui oled sellise naise südame võitnud, siis tea, et oled eriline.

November

Sellel kuul sündinud naised on jõulised, müstilised ja salapärased. Nad on alati teistest sammukese ees tänu oma ülitugevale intuitsioonile. Ära raiska oma aega selleks, et nendega mängida või neile valetada. Nad näevad sind alati läbi ja see, kes oma näpud kõrvetab, oled hoopis sina. Nendega tuleb ettevaatlikult ümber käia, sest sõbrana on nad kuldaväärt ja vaenlasena hirmuäratavad. Veel üks tähelepanek – kui sa ei soovi kuulda ilustamata tõde, siis ära parem nende arvamust küsi.

Detsember

Sellel kuul sündinud naised on säravad, mängulised ja tulevad alati ja igast olukorrast oskuslikult võitjana välja. Nad on kiire taibuga, kõrge mõttelennuga ja otsekohesed. Nad armastavad head huumorit ja suudavad alati kaaslaste tuju heaks teha. Ei ole inimest, kes nende sarmile ja särale suudaks vastu panna.

Toimetas: Katrin Oidra

 

Seotud