Missugune mehetüüp sobib just sinule?

Kas teadsid, et see, mis värvi sa eelistad, võib rääkida sinu soovidest, vajadustest ja eesmärkidest? Kirss.net pakub sulle lühikest testi, mis aitab ideaalmehe otsingul.

Vali üks kolmest järgmisest värvist. Ära kaua mõtle!

Roheline – Violetne – Oranž

Valisid? Nüüd tutvu tulemustega:

Kui valisid rohelise…

Roheline värv näitab, et sind usaldatakse. Sinu kõrval tunneb mees ennast mugavalt ja teab, et sa oled valmis teda toetama, ning sageli räägib ka oma intiimelust. Ära jäta sellist olukorda kasutamata: vestluse käigus on võimalik palju teada saada – kas sa meeldid talle, kas ta tahab lapsi, millised on tema eesmärgid jms.

Sinu jaoks on kõige tähtsam stabiilsus ning sa otsid meest, kes tagaks selle nii eraelus kui ka majanduslikus mõttes. Kahjuks on sellist tüüpi mehi – kes oleksid rikkad, hoolivad ja ka armastaks – suhteliselt vähe. Võib-olla tasuks ohverdada materiaalne kindlustatus tõelise armastuse heaks?

Kui valisid violetse…

Meestes köidab sind eelkõige elujõulisus ja energilisus. Sa püüadki suhelda ainult selliste meestega. Kuid tegelikult sobiks sinule hoopis rahulikuma loomusega kallim, kes rahustaks ka sind ning looks meeldiva õhkkonna teie kodus.

Oled naine, kes meeldib peaaegu kõigile – oled rõõmsameelne ja leplik – mehele tundub, et oled see, keda ta vajab, et sa muudaksid ka tema elu põnevamaks.

Armastuses oled lojaalne ning suhtud kooselusse tõsiselt. Nõustud abielluda alles siis, kui kandidaat rahuldab kõik sinu tingimused, mis on seotud eelkõige välimusega – kõik, kellele meeldib violetne, on väga nõudlikud välimuse suhtes.

Kui sinu valik langes oranži kasuks…

Oled väga karismaatiline, kergesti armuv ja ülimalt kütkestav isiksus. Sa oskad kuulata ning rääkida: mis on mõistagi kasulikud omadused. Sa otsid endale tarka ning järjekindlat partnerit – selliste killast, kes reeglina armuvad vaid ühe korra ja terveks eluks. Sinu arvates ei pea mees olema ilus ega rikas, vaid intelligentne – ta peab õpetama ka sind.

Kuna oled väga otsese ütlemisega, siis peletad sageli mehi eemale. Püüa siiski olla veidi naiselikum ja õrnem!

Allikas: Kirss.net

Seotud