Mis ootab sind ees järgmisel aastal? Alkeemia taroskoobi ennustused aastaks 2022

Alkeemia taroskoop 2022 annab ülevaate, millised muutused ootavad Sinu tähemärki ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmus lugejate soovil paberkandjal juba teist korda. Alkeemia taroskoop 2022 on müügil kirjastuse Pilgrim veebipoes ja raamatupoodides.

2022. aastal pöördub põhiline fookus inimestele ja igaühe enda tunnetusele. Aina enam saab selgeks, et igaüks on oluline ja kõigil on oma roll selles, kuhu me inimkonnana liigume. Kõik sõltub otsustest, mida igaüks teeb, ning sellest, millist vastutust ollakse nõus võtma nii iseenda elu, kogukonna kui kogu koduplaneedi heaolu eest.

Inimeste vahel tekib kohati justkui lõhenemine, oma ideed ja veendumused on väga tugevad ning nende eest ollakse nõus võitlema. Tekib vastandumist ja kaugenemist ning samas teiselt poolt tekivad mõttekaaslaste vahel tugevad sidemed. Väga oluliseks saab vabaduse küsimus. Soovitakse piirangutest lahti saada ning mitte liigselt alluda süsteemile, millesse ei usuta. Uskumused on aga erinevad ning see, mis ühe jaoks on vabadus, on teise jaoks hoopis vabaduse kärpimine. Jõuliselt joonistuvad välja erinevad huvigrupid ja tekivad mõttekaaslaste ühendused.

Väga paljud pöörduvad tagasi looduse ja maaelu poole. Ühendus kõige ehedaga toidab ja ravib. Aina enam kogu populaarsust ökondus, kogukonnaelu ja tagasipöördumine oma juurte juurde. Soovitakse tempot aeglustada ning kogeda rohkem ehedat ja tõelist elu.

Alternatiivravi kasutatakse aina enam ja vaimsuse teema saab paljude jaoks väga oluliseks. Õpitakse kuulama oma südant ja usaldama intuitsiooni. Tegeletakse minevikuvalude ja -traumade vabastamisega. Seda soodustab see, et aeg toob pinnale kõik need teemad ja õppetunnid, mis nõuavad tegelemist ja pühendumist. See omakorda laseb saada teadlikumaks nii iseenda vajaduste osas kui suhtlemisel teistega. Paljud avastavad nüüd oma vaimsed võimed ja tundlikkuse. Aasta 2022 on nii mõneski mõttes justkui uuestisünni aasta, mil paljude jaoks jätkub veelgi suurema hooga 2021. aastal alanud muutusteperiood. Iseennast ja oma elu kogetakse hoopis uutel tasanditel. Paljud tunnevad, et nad on inimesena väga jõuliselt muutunud. Enam ei suudeta taluda seda, mis läheb vastuollu uskumustega.

Väga teravalt saab olema õhus ego teema. Õpitakse oma ego märkama ja sellega toime tulema. Just see on üks olulisemaid õppetunnikohti aastal 2022, mis tekitab paljudes nii valusaid mustritest väljumisi kui ka kergendust tänu vabanemisele. Inimesed suudavad rohkem õppida hetkes elama ning hindama oma elus olevaid positiivseid asju. Enam ei ole võimalik enda eest põgeneda ega oma aja ära elanud teemasid ignoreerida. Mida enam teadvustatakse oma tundeid ja õpitakse jälgima, millised on päästikud, mis vallandavad mingi emotsiooni või konflikti, seda lihtsamini saab edaspidi elus nendega toime tulla.

Külluse osas toob 2022. aasta kaasa suuri võimalusi. On oluline uskuda ja teadlikult manifesteerida ellu just seda, millest unistad. Kui õpid kasutama teadlikku visualiseerimist ja usud endasse, võid just nüüd oma ellu tõmmata rikkust, majanduslikku kindlustunnet, füüsilist tugevust ja tervist ning vaimset kasvu ja heaolu. Kui sa ei hoia kõrvale valikute tegemisest ja otsuste langetamisest, siis saad elu suunata just selliseks, mis sind õnnelikuks teeb. Selleks on vaja julgust ja eneseusku, seepärast tegele teadlikult enda arendamisega. Ära poe peitu väljakutsete ees, vaid kasuta neid enda kasvamiseks ja arenguks. Ole tähelepanelik ja elule avatud.

Armastuses ja suhetes toob aasta teine pool kaasa suuri arenguid ja muutusi. Siis on võimalikud nii kirglikud ja dramaatilised algused kui ka lõpud, millega kaasnevad elumuutused ning karma õppetunnid, millele tuleks väga hoolikalt tähelepanu pöörata.

Raha- ja tööasjadega seoses peab olema aastal 2022 väga tähelepanelik, sest rolli mängivad nii head inimsuhted kui ka sinu enda otsused. Mitte mingil juhul ei tohiks astuda sisetunde vastu ega lasta end võltslootustel petta. Jää ausaks nii enda kui teiste vastu ning tee oma käike läbimõeldult ja südamega kooskõlas.

Tervise eest hoolitsemisel tuleb kuulata keha ja anda endale piisavalt puhkust. Just stress, liigne killustatus ja rööprähklemine tekitavad terviseprobleeme. Kehaliste vaevuste tagamaid tuleks otsida mõttemustritest. On aeg keskenduda oma vaimu ja tunnete tervendamisele. Tuleks lähtuda põhimõttest, et ükski emotsioon ei ole vale. Kõik, mida sa koged, on normaalne, loomulik ja lubatud. Sinu tunded on märguanded, mis lasevad sul näha suuremat pilti ja õppida ennast tundma. Ära suru midagi alla ega ignoreeri.

Põnevat ja külluslikku aastat!

Katrin Oidra poolt, kes on tarokaartidega tegelenud veerandsada aastat. Alkeemia.ee lugejate lemmikuks on saanud nii nädala, kuu kui ka aasta taroskoop. 2013. aastal sai portaalist Alkeemia.ee alguse tänaseks ülipopulaarne taroskoop, mis jõuab kuus 350 000 portaali lugejani ja 55 000 Facebooki jälgijani. Alkeemia.ee toimetaja ja tarokaartide asjatundja Katrin Oidra hakkas lugejatega jagama, mida näitavad tarokaardid igale tähemärgile. Tarokaartide ja horoskoobi ühendusest sündiski taroskoop.