Mis on raha saladus? Jõukus on sinu sünnipärane õigus!

Mis on raha saladus? See on tõesti miljoni dollari küsimus, sest kui avastad raha saladuse, siis tead ühtlasi ka elu saladust. See aga ei tähenda, et raha on elus kõige tähtsam – kaugel sellest. Aga kui sa Saladuse selgeks saad, siis mõistad, et võid elus saada kõike, mida soovid, sealhulgas õnne, tervist, suurepäraseid suhteid ja muidugi ka palju raha.

Jõukus on sinu sünnipärane õigus ja sinu käes on võti igas eluvaldkonnas suurema külluse saamiseks, kui suudad ettegi kujutada. Ja iga kord, kui kujutad end elamas külluslikku elu, siis määrad ühtlasi oma elu kulgu kõige võimsama loodusseaduse – külgetõmbeseaduse – abil.

Oled nagu magnet ja tõmbad ligi kõiki olukordi ja sündmusi oma elus. Kui sa muutud rikkuse magnetiks, siis tõmbad ligi rikkust. Kui muutud tervise magnetiks, siis tõmbad ligi tervist. Kui muutud armastuse magnetiks, siis tõmbad ligi armastust. Sa muutud magnetiks ja saad oma ellu rikkust, tervist, armastust, suhteid, tööd ning kõiki sündmusi ja kogemusi oma mõtete alusel. Mõtle raha kohta positiivseid mõtteid ja tõmbad magnetina ligi positiivseid olusid, inimesi ja sündmusi, mis toovad sulle rohkem raha. Mõtle raha kohta negatiivseid mõtteid ja tõmbad magnetina ligi negatiivseid olusid, inimesi ja sündmusi, mis põhjustavad sulle rahapuudust. Külgetõmbeseadus annab sulle elus kõike ilmeksimatult vastavalt sellele, mida mõtled. Kui mõtled: „Ma ei saa seda endale lubada“, siis koged seadusest lähtuvalt seda, et ei saa endale asju lubada. Kui mõtled: „Mul pole piisavalt raha“, siis on täiesti kindel, et sul on ka edaspidi rahapuudus.

Nagu kõik loodusseadused, on ka see seadus läbinisti täiuslik. Sa lood oma elu ise. Mida külvad, seda lõikad! Sinu mõtted on kui seemned ja su saak sõltub sellest, milliseid seemneid sa külvad.

Mõtle külgetõmbeseadusest kui pakkumise seadusest.

See on seadus, mis võimaldab sul hankida universaalselt varustajalt mida tahes. Universum tarnib ilma piiranguteta kõike. Kõik on pärit universumilt ja jõuab sinuni külgetõmbeseaduse vahendusel inimeste, olukordade ja sündmuste näol. Kui mõtled millelegi, mida tahad, siis toimetatakse sinu ellu ideaalsed inimesed, olukorrad ja sündmused, mis soovitu sinuni tooksid. Siin on üks näide:

Üks kolmekümnendates eluaastates naine kirjutas mulle oma unistusest kogukonna heaks midagi teha ja aidata noortel inimestel oma eesmärke saavutada. Ta oli teinud otsuse karjääri vahetada ja läinud tagasi kooli, et saada õpetajaks. Ta õppis õhtuti ja päeval töötas asendusõpetajana kohalikus siselinna keskkoolis. Palk oli nigel, õpilaste arv klassis tohutult suur ning õpilased kirusid ja ahistasid teda iga päev. Samal ajal oli ta hädas suurte õppelaenude ja krediitkaardivõlgadega. Ta nuttis sageli öösiti, sest seda kõike oli tema jaoks liiga palju, kuid ometi ei kaotanud ta kunagi silmist oma unistust. Ootamatult avanes tal võimalus asuda õpetajaks Jaapanis ingliskeelse õppekavaga koolis. Talle lubati väikeseid, entusiastlikest õpilastest koosnevaid klasse ja talle oleks tagatud ka korter. Naine haaras võimalusest kinni. Nüüd oli ainus probleem selles, et ta pidi enne kolimist ära maksma oma võlad, mis küündisid ligi 40 000 dollarini. Niisiis rakendas ta külgetõmbeseadust, kirjutades esmalt endale 40 000 dollari suuruse tšeki. Siis võttis ta välja 200 dollarit sularaha ja hakkas rahatähti korduvalt üle lugema, kuni jõudis 40 000 dollarini. Ta tegi seda iga päev, kuni suured rahasummad hakkasid tõepoolest ta kontole laekuma. Kaks nädalat enne seda, kui ta pidi Jaapanisse minema, sai ta oma vanaemalt 12 000 dollari suuruse tšeki lihtsalt seepärast, et viimane oli tema üle uhke. Siis teatati talle, et 17 000 dollarit õppelaenu kustutatakse, sest ta oli õpetanud erivajadustega laste koolis. Ja kõige lõpuks sai ta ootamatult viivitusega töötasu endiselt tööandjalt, kes oli talle kümme aastat tagasi tehtud töö eest võlgu 10 000 dollarit. Mõne päevaga oli ta kogunud vajaliku raha, tõmmanud ligi ideaalseid inimesi, olusid ja sündmusi oma võlgade kustutamiseks, et ta saaks reisida Jaapanisse ja elada oma unistuste elu.

Nüüd kui tead, et kõik pärineb universumilt ja et universum on külgetõmbeseaduse vahendusel kõigi asjade tarnija, siis jälgi rahaasjadega tegeledes väga hoolikalt oma mõtteid. Sinu mõtted rahast kas tõmbavad sulle raha ligi või hoiavad raha sinust eemal.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.