Mis aitab muretsemise asemel?

Tõeline armastus sünnib tasakaalus ja rahus. Ta lihtsalt voolab ja täidab kõik ümbritseva. Tingimusteta armastus on kõige suurem toetus. See on silmaga nähtamatu, kuid energeetiliselt tuntav ja tekitab teisi energiaid, nagu näiteks usku inimesse, innukust, positiivset ja piiramatut toetust. Usk on tugev jumalik energia. Usk aitab sisemiselt, pakub nähtamatut toetust ja abi. Igaüks tunneb, kui keegi temasse usub ja seetõttu on kergem takistusi ületada.

Kui usud kellessegi, siis liigud energeetiliselt alati koos temaga ja oled talle toeks. Innukus on energia, mis annab tiivad. Innukus aitab peale kukkumist tagasi jalgele tõusta ja edasi liikuda ning tõstab vibratsioone. Positiivsus on kerge ja helge energia. Ta laeb inimest ja tänu sellele saab ta kõikide probleemide ja takistustega hakkama. Tõeline toetus on aktsepteerimise energia. Teine inimene tunnetab, kui sa teda armastad ning võtad teda sellisena nagu ta on ega süüdista teda tehtud vigade pärast. Toeta teda sõltumata sellest, mis tema elus toimub, kuid ära tee tema eest kunagi asju, mida ta on võimeline ise tegema. Sel juhul ei võta sa temalt ära tema kogemuste saamist ja valikuvabadust ega sega tema õppetunde. See on energeetilises plaanis väga võimas abi, kui tunned südames ja hinges sisemist harmooniat ning tead täpselt, mida ja kuidas teha tuleb. Kui oled rahulik ja vaikne, tulevad vastused ise sinuni.

Muretsemine, hirmud ja südamevalu jäta minevikku. On aeg teadlikult elada. Sinu teadlik energia kandub edasi ka lähedastele. Selleks et su elus oleks rohkem usku, usaldust, innukust, armastust enda ja teiste suhtes, on aeg minna üle kõrgemate vibratsioonidega ellu, kus lood iga päev uut maailma, milles valitseb tasakaal, harmoonia, rõõm ja armastus.

Viimasel ajal räägitakse palju valgusest ja selle poole liikumise teekonnast. Mis teekond see selline on? Mida peab tegema, et teele asuda ja kas kõik saavad minna? Ma arvan, et paljud meist juba teavad oma südames vastuseid nendele küsimustele. Oleme erinevad. Tegutseme erinevates valdkondades ja meil on erinev elustiil. Paljud ei luba endal maailma laiemalt näha ega eksisteerimise vaimsust mõista. Eksisteeritakse ellujäämise rütmis. Sageli jäetakse endalt küsimata, miks ma elan. Millised on minu vaimsuse põhimõtted? Selleks, et hing särama hakkaks, on vaja endas iseloomuomadusi kasvatada. Lõpeta tigetsemine! Kõik probleemid on võimalik tasakaalukalt lahendada.

Muretsemine hävitab elu. Kui sa pidevalt askeldad, illusioone taga ajad, igale poole jõuda üritad, kõike oma kontrolli all hoida tahad, teiste arvamuse pärast muretsed ja sellest sõltud, jäädki elust eemale. Lõpeta muretsemine ja luba endal elada. Tähelepanu enesele suunates võid kõike saavutada. Ole tänulik ümbritsevale: oma vanematele, õpetajatele, elutingimustele ning ka iseendale. Tänulikkus annab tiivad, puhastab hinge ja motiveerib. Tänulikkuse energia mõjutab plaane ning stimuleerib ideede realiseerimist.

Allikas: Alexis Varnum „Uus reaalsus“, kirjastus Pilgrim

Vaata Alexis Varnumi raamatu „Uus reaalsus“ kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.