Milliseks kujuneb sinu jaoks algav aasta: kuus lihtsat ja lõbusat ennustamisviisi aastavahetuseks

Lisaks uhketele pidustustele ja rikkalikule söömingule on aastavahetus alati olnud ka ennustamise ja tulevikku vaatamise aeg. Vaata järgi, mida uus aasta sulle toob!

Igasuguse ennustamisega alguse tegemiseks on väga oluline see, et sa häälestuksid täielikult sellele tegevusele. Oma küsimustes ole võimalikult konkreetne ning kindlasti pead suutma oma mõtetes jääda erapooletuks, et sa alateadlikult ei suunaks ennustuse tulemust.

1. Ennusta kohvipaksu pealt

Alusta ennustamist enda hääletamisega. Keskendu ning rahusta oma meel ning pane kohv keema. Kui sa kohvijooja ei ole, siis võid kasutada ka lahtist teed. Oleks hea kui tass oleks valge, sest nii paistab tekkinud kujutis kõige paremini välja. Kui vesi on keema läinud, pane tassi põhja kohvipuru ning vala vesi peale. Sega kohv korralikult läbi. Joo või kalla suurem osa kohvist ära ning kalla seejärel tass alustaldrikule kummuli. Lase paar minutit tassil nõrguda ning siis võta tass ja asu uurima, mida kohvipaksul sulle rääkida on. Mida lähemal tassi servadele on kohvipaks, seda lähemate sündmustega on tegu. Mida kaugemal põhjas aks on, seda pikema aja peale ennustus kehtib. Tõlgendamisel tuleb otsida sümboleid, pilte ja märke. Kui tunned, et ise ei suuda olla piisavalt erapooletu, siis võid lasta ka kellelgi teisel endale tõlgendada.

2. Pendliga ennustamine

Pendliks võid kasutada nii spetsiaalset pendlit, kui ka keti või nööri otsa riputatud sõrmust, ripatsit või muud sobivat asja. Enne ennustama asumist on hea pendel jooksva vee all ära puhastada ning küünla- või päiksevalguse käes täis laadida. Vahetult enne ennustamist hoia pendlit mõnda aega peos ning kujutle, kuidas teie vahele tekib ühendus. Samuti tuleb pendliga kokku leppida, kuidas ta käitub eitava ja jaatava vastuse puhul. Näiteks eituse korral liigub ringjalt ning jaatuse korral edasi-tagasi. Kui see on tehtud, siis keskendu, jää taas erapooletuks ning palu pendlil näidata tõeseid vastuseid.

3. Küünlavaha pealt ennustamine

Hea oleks, kui saaksid kasutada vahaküünlaid, kuid nende puudumisel sobivad ka parafiinist küünlad. Lõika või kraabi küünlast puru ning pane see metalllusikale. Saadud puru tuleb küünlaleegi kohal soojendada ning valada saadud vedelik eelnevalt valmis pandud külma veega kaussi. Jahtudes moodustub küünlavahast erinevaid kujundeid ning nüüd tuleb kasutada oma fantaasiat ning vaadata, mida elu sulle toob. Selle ennustuse puhul ei ole konkreetset küsimust tarvis, pigem on tegu nö “õnne valamisega”.

4. Ennustamine klaasidega

Võta viis klaasi ning täida need – ühte pane suhkur, teise sool, kolmandasse vesi, neljandasse mündid, viiendasse sõrmus. See kellele ennustatakse, peab silmad katma ning valima ühe klaasidest. See, mille ta valib, see ootab teda järgmine aasta. Sool tähendab kurvastust, suhkur edu ja rõõmu, vesi – rahulik toimetamine, mündid – majanduslikku kasu ja sõrmus mõistagi abielu.

5. Ennustamine paberirullidega padja all

See on väga lihtne, samas tore ennustusviis. Kui sul on küsimus, millele soovid vastud, siis kirjuta võimalikud vastusevariandid paberitükkidele, keera rulli ning aseta need endale padja alla. Kui oled öö ära maganud,siis pista käsi padja alla ning tõmba välja üks rullidest. Nii saadki vastuse enda küsimustele. See on hea viis ka armastuse ja kallima ennustamiseks.

6. Tinaga õnne valamine

See on traditsiooniline aastavahetuse ennustamisviis. Tinatükk tuleb ära kuumutada, kui see on sulanud, tuleb tina kiire liigutusega külma vette valada. Varem valati tina erilise nõuga, tänapäeval saab nii tina kui valamisvahendeid poest osta. Õnne valatakse igale pereliikmele. Veest välja võetud tinakujunditelt vaadatakse selle tulevikku, kelle nimel tina valati. Sümbolid on lihtsad – mida rohkem säbrukesi, seda kirjum elu.

Koostas: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.