Millised on uuemad seksisaladused – tahad teada?

Iga-aastaselt viiakse maailmas läbi umbes 80 seksi- ja seksuaalsuseteemalist uuringut, mille eesmärgiks on seksi saladusi paljastada. Mida näitavad uuemad uuringud?

1. Rohkem emotsioone – rohkem orgasmi

Briti teadlased on kindlaks teinud, et emotsionaalselt arenenud naised saavad seksist rohkem naudingut. Uuringu käigus analüüsiti 2035 naise vastuseid erilisele ankeedile, mis sisaldas kahte tüüpi küsimusi: esimesed puudutasid nende seksielu, teised emotsionaalset arengut.

Andrea Barry, üks andmeid analüüsinud teadlastest, seletab eeltoodud sõltuvust järgmiselt: emotsionaalne areng aitab naisi tasakaalustada oma ootusi seksi ning partneri suhtes ning saada seeläbi rohkem naudingut.

2. Kallid riided erutavad…

Ameerika teadlased John Townsend ja Gary Levy jõudsid järelduseni, et naisi köidavad meestes eelkõige riided, kusjuures esmajärjekorras pööratakse tähelepanu kallis ülikonnas mehele ning alles siis tavalistes riietes sugukaaslasele.

Uuringust võttis osa umbes 1000 naist, kellele näidati ühtede ja samade meeste pilte, kes aga olid erinevalt riietatud(nii ülikondades, sportlikes kui ka ametiriietuses). Naised hindasid mehi viie palli süsteemis. Kõige rohkem punkte kogusid kallites riietes meeste pildid.

3. Toit on tähtsam kui seks

Austraalia teadlased nendivad, et nüüdisaegse mehe jaoks on toit tähtsam kui seks. Kümme tuhat austraallast pidid määrama, kui palju naudingut saadakse ühest või teisest tegevusest. Nii sai esimese koha hea söök, teise isiklikud saavutused ja kolmanda aktiivne puhkus. Seks ei jõudnud isegi esikümnesse.

4. Naer on salajane relv

Austria teadlased, analüüsinud ligi miljon naiste ankeeti, tegid järelduse, et meeste tähtsaimaks iseloomuomaduseks peetakse huumorimeelt, mis on üsnagi loomulik. Naermise ajal toodab organism endorfiine, mis tekitavad erilise kerguse- ja rõõmutunde.

Endorfiin on muide ka looduslik valuvaigisti, stimuleerib immuniteeti ja kaitseb haiguste eest. Teadlased oletavad, et naised otsivad instinktiivselt meest, kes on võimeline tegema häid nalju, aidates seeläbi naise tervist säilitada.

Allikas: Kirss.net

Seotud