Millal soovib mees suhtele pühenduda?

Erakordne tõmbab ligi erakordset. Erakordne hoiab ka erakordset kinni. Väärt naine, kelles väljenduvad omadused, mida mees partnerilt ootab – hindab teda seksuaalselt, näeb tema unikaalsust, on lojaalne meeskonnakaaslane ning hoiab ja toetab oma meest, lubades tal enda eest hoolitseda ja end kaitsta –, ei pea tõestama oma ihaldusväärsust. Iga väärt mees mõistab, et sa oled haruldane naine, ja ta saab ise aru, et pühendumine on hea mõte. Nagu juba öeldud, mees peab ise selle otsuseni jõudma, kirjutavad Matthew Hussey ja Stephen Hussey oma raamatus „Leia õige suhe. Kuidas leida ja hoida mehe armastust“.

Mis toimub mehe peas, kui ta soovib suhet? Esiteks peab ta tundma, et elu sinuga läheb seda paremaks, mida rohkem ta sellesse panustab. Iga pühendumise etapp tundub eelmisest parem, rikkam ja rahuldustpakkuvam, sest igal sammul teenib ta sinu pühendumise välja. Ta usub, et mida rohkem aega ja energiat ta suhtesse investeerib, seda paremad asjad hakkavad juhtuma. Ta hakkab teievahelise sideme ja pühendumusega seostama suuremat naudingut, sest mida rohkem ta pühendub, seda paremaks asjad nii emotsionaalselt kui seksuaalselt lähevad ning seda rohkem sa tema jaoks olemas oled.

Teisisõnu, see peaks olema tema, kes mõtleb, et kas sina tahaksid temaga suhet. Huvi tekitab see, kui ta end väga kindlalt ei tunne. Ta peab olema kindel, et ta meeldib sulle, aga see, kas sa ikka temaga suhet tahad või mitte, peaks jääma lahtiseks. Las ta mõistatab, kas sa kohtud ka teiste meestega. Ta ei peaks kõike kohe kindlalt teadma.

Mees võib olla suhtele avatud, aga ei pruugi seda ise veel teada. Tõenäoliselt ta ei kõnni ringi, mõeldes: „Jaa, ma tean, mu elu oleks palju parem, kui ma suhtes oleksin!“ Kuid ometi avastab ta, et on sisse võetud naisest, kellega ta käib, ja ühtäkki teab, et tegu on tema jaoks asendamatu inimesega. Ta mõistab, et kellegi teisega poleks tal nii tore, ning kellegi teisega ei kogeks ta seda, mida sinuga.

Seetõttu on põneva ja huvitava elu elamine väga oluline. Ning seetõttu on ka paarina edasi liikudes tähtis uusi asju koos teha. Mida rohkem on teil ühiseid kogemusi, seda rohkem seostate parimaid seiklusi elus teineteisega. Ja olemegi ringiga alguses tagasi. Needsamad omadused, mis talle sinu juures alguses meeldisid, panevad teda sinule pühenduma. See on vaid sügavuse küsimus.

Kui te kohtamas hakkasite käima, polnud ta kindel, mida sa tast arvad. Ja sina hindasid teda, et näha, kas ta väärib sinuga suhet. Sa olid julgustav ja mänguline, flirtiv ja lõbus, aga sa õppisid samas teda tundma ja said teada, millised on ta väärtushinnangud ja kas ta ka nende järgi elab. Samal ajal andsid sa talle teada, et sul pole meeleheitlikult vaja endale meest leida, ükskõik kellega suhtesse astuda. Ta võis olla pettunud, et asjad ei edenenud kiiremini, et sa ei olnud nõus temaga esimesel või teisel (või kümnendal) kohtingul magama, aga talle avaldas muljet see, et sa ei vajanud suhet, et ennast hästi tunda. Sa olid iseenda ja oma eluga rahul ja see oli tema silmis tohutult atraktiivne. Ta tahtis tunda, et sinu elus on tema jaoks ruumi, et ta võiks osaleda sinu lõbusas ja mitmekülgses elus.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Matthew Hussey, Stephen Hussey raamatust „Leia õige suhe. Kuidas leida ja hoida mehe armastust“.

Seotud