Miks on varajane hommikul tõusmine edu alus?

Legendaarne menukirjanik Robin Sharma kirjutab varahommikul ärkamise positiivsetest mõjudes lähemalt oma raamatus”Kella 5 klubi”. Autor tutvustab samm-sammulist meetodi, millega koidutunde parimal moel ära kasutada, et jääks aega nii trenni, sihtide seadmise kui ka enesearengu jaoks.

Tõusmine kell viis hommikul on tõesti kõigi tegutsemisharjumuste ema. Kella 5 klubiga liitumine on see üks harjumus, mis parandab kõiksugu inimkäitumist. Selle režiimi järgimine muudab sind võitmatuks ja avab sulle kõik võimalused.

Päeva alustamise viis määrab ära, kui keskendunult, erksalt ja hästi sa sellesse astud. Iga varahommik on lehekülg loos, millest saab su pärand. Iga uus koidik on värske võimalus vabastada oma suurepärane potentsiaal ning mängida tippliigas legendaarsete tulemuste eest. Sinus on nii palju jõudu ja see leiab selgeima väljenduse esimeste koidukiirtega.

Palun ära lase mineviku valudel ja oleviku pettumustel oma suurepärasust varjutada ja võitmatust lämmatada ega takistada toda piiramatut võimaluste jahtijat, kes on peidus sinu parimas pooles. Kui maailm soovib sind alla suruda, pead jalgele tõusma. /…/

Ilmuta lugupidamist ja osavõtlikkust kõigi inimeste vastu, kes elavad sel tillukesel planeedil, hoolimata nende usutunnistusest, nahavärvist või sotsiaalsest kuuluvusest. Aita neil kõigil kõrgemale tõusta meie tsivilisatsioonis, kus paljud saavad energiat teiste mustamisest. Aita teistel näha neid imesid, mis on peidus nende enda sees. Näita meile neid voorusi, mida me kõik tahaksime paremini järgida. /…/

Võta vastu see võimalus saada paremaks inimeseks ja ma luban sulle, et ümbritsevaga kooskõlas olemine toob edu. Nii hakkavad juhtuma imelised asjad, mis ületavad loogika piire, ning su elupäevad kujunevad hämmastavaks. Sinu ülimast potentsiaalist pärinevad inglid saavad su igapäevasteks külalisteks. Näiliselt ilmvõimatud imed hakkavad toimuma korrapärase järjekindlusega ning su ülimad ja parimad unistused saavad teoks.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Robin Sharma raamatust “Kella 5 klubi”.

Legendaarne juhioskuste ja tipptulemuslikkuse ekspert Robin Sharma tutvustas kella 5 klubi meetodit juba 20 aasta eest. See põhineb väga tõhusal hommikurutiinil, mis on aidanud tema klientidel jõuda suurepärase tegutsemisvõime, hea tervise ja kõikumatu meelerahuni sel kõikvõimalikest väljakutsetest kubiseval ajastul. Autor on selle elumuutva raamatu kallal töötanud üle nelja aasta ja see tutvustab varakult tõusmise harjumust, mis on paljudel aidanud jõuda erakordsete tulemusteni ning ühtlasi saada õnnelikumaks ja paremaks inimeseks, kes oskab elu väärtustada. See põnev – ja sageli naljakas – lugu jutustab kahest äsja tutvunud inimesest, kes kohtuvad omakorda ekstsentrilise miljardäriga, kellest saab nende õpetaja. Kella 5 klubi tutvustab sulle: Kuidas suured geeniused, ärihiiglased ja maailma kõige targemad inimesed alustavad oma päeva, et jõuda kõigi nende hämmastavate saavutusteni. Mudelit, mida saab kohe kasutama hakata ja mis viib selleni, et tunned ennast inspireerituna, keskendunult ja sihikindlalt, võttes viimast igast oma elupäevast. Samm-sammulist meetodid, millega koidutunde parimal moel ära kasutada, et jääks aega nii trenni, sihtide seadmise kui ka enesearengu jaoks. Neuroteadusel põhinevat harjutust, mis hõlbustab ärkamist varasel kellaajal, kui paljud teised veel magavad, andes sulle hinnalist aega enda jaoks, et mõtiskleda, väljendada oma loovust ja alustada päeva rahulikult, mitte kiirustades. Edasijõudnutele mõeldud meetodeid, millega oma oskusi, annet ja unistusi kaitsta pealetükkiva digimaailma ja tühiste ajaraiskamise viiside eest, et jõuaksid rikkuseni, saaksid mõjukaks ja sul oleks võimalik omakorda maailma paremaks muuta.

Robin Sharma on ülemaailmselt tunnustatud heategija. Teda peetaks üheks paremaks juhioskuste eksperdiks maailmas ja tema klientide hulgas on mitmed Fortune 100 nimekirja kuuluvad firmad, nimekad miljardärid, meister¬sportlased, muusikud ja kuninglike perekondade liikmed. Autori müügitabelite tippu jõudnud menukid, nagu “Munk, kes müüs maha oma Ferrari” ja “Avasta oma saatus”, on müünud miljoneid eksemplare rohkem kui 92 keeles, tehes temast ühe kõige loetuma elava autori.


Seotud