Miks ma olen ikka veel vallaline ja üksi?

Tänapäeva maailmas elavad paljud naised ilma perekonnata, ilma kallimata ning see tundub kõigile normaalsena, paljud lausa kadestavad üksikuid kaunitare, kes võivad teha, mida tahavad. Vaatamata sellisele ellusuhtumisele, tahaks suurem osa neist armastada ja olla armastatud. Kirss.net toob välja 9 võimalikku põhjust, miks sul hetkel ei ole partnerit.

1. Sa armastad siiamaani oma endist meest. Sa oled temaga harjunud ning mõtled liiga tihti sellele, kui hea paar te oleks olnud. Igas uues tuttavas püüad leida sarnasusi oma eks-armastatuga. Räägi temaga, kelle vari sind jälitab ning segab uut elu alustada, kas on lootust, et kõik saab korda, ning hakkate uuesti koos elama või siis on tema/sinu otsus lõplik ning igaüks peab ise oma elu korraldama.

2. Sind segab vastuseta armastus mehe vastu, kes ei pööra sinule vähimatki tähelepanu. Unusta ta, unusta igaveseks! Ära pane oma elu ootele kellegi pärast, kes sind ei armasta.

3. Sa ei vaja kedagi, oled harjunud ning sulle meeldib elada üksi. Selle kõige juures võid ju siiski kallimat omada, kellega saad armastust jagada ja vajadusel omaette olla.

4. Sa ei hoolitse oma välimuse eest, meestele aga meeldivad hoolitsetud naised. Kui oled end käest lasknud, siis peaksid endale otsa vaatama ja küsima, kas sa ise oled endaga rahul. Kui ei ole, siis alusta sellest, et sinust saaks selline naine, kes iseendale meeldib. Nii meeldid ka teistele.

5. Sul on liiga palju muid tegevusi ning isikliku elu jaoks pole lihtsalt aega. Kui oled kogu oma energia kulutanud tööle või hobile ning koju jõudes suudad end vaid voodisse vedada, siis on arusaadav, et sinna vahele ei mahu unistuste printsi leidmine.

6. Sa pelgad muutusi, kardad, et uus armastus valmistab pettumust. Kuid selleks, et midagi saada, tuleb ka midagi anda. Selleks, et kogeda armastust, pead laskma hirmul minna ja usaldama. Proovi järgi.

7. Sa ootad printsi valgel hobusel, kuid ideaalseid inimesi pole! Meil kõigil on omad head ja vead ning kui sinu latt on ikka väga kõrgele seatud, siis võib juhtuda, et jäädki üksi.

8. Sa suhtled ainult naistega, ei käi kohtades, kus võiksid kellegagi tutvuda. Jah, muidugi võib saatus sinu teele ka niiviisi mõne mehe sokutada, kuid enamasti on kallima leidmine nagu lotomäng, kui sa ikka ise lotopiletit ei osta, siis ei saa ka võit sinule tulla.

9. Äkki peaksid muutma oma imidžit? Võib-olla on sul liiga poisilik või siis lihtsalt natuke veider riietumisstiil? Omapära ja stiil tulevad ikka kasuks, kuid kui sinu riietuseks on lihtsalt see, mis kätte juhtus või parasjagu puhas oli, siis pole see just päris mingi kindel stiil…

Allikas: 8 suurepärast põhjust, miks on hea olla vaba ja vallaline

7 lihtsat tunnust, mis näitavad, kas sinu kallim on härra Õige

8 põhjust, miks on head meest nii raske leida

Võimas ja südantliigutav ülestunnistus: 20 parimat nõuannet toimivaks abieluks lahutatud mehelt

Seotud