Metsikud kirgastunud naised ja väekad mehed

Milles peitub naiste ja meeste ürgne vägi? Mis on see väekas olemine, millega tänapäeva maailmas hästi elada? Kuidas avada endas naiselike ja mehelike vägede voogamine? Sellele vastavad Thule Lee ja tema kaaslane Erik Grünberg, kelle juhendamisel toimub augustikuus kaks erilist laagrit – väekatele naistele ja meestele.

Naistelaager avab ürgse naiselikkuse väe

“Naise tark roll on oskus leida endas üles erinevad kehastused. Just need, millega naisel tekib side, ürgsus, fluidum, rahulolu ja ennast andev, aktiivne voog. See on kirgastunud naise vägi: ta ei kahtle endas, ta jagab oma armastust – endaga, oma paarilisega, ilmaruumiga. Naine on oma helina tagasi saanud, või siis on selle imelisemalt helisema pannud. Just sellist kirgastumist loob koos valitud tugevate ja eriliste naiste vägi. Laagris teevad naised ühel ajahetkel kõike koos – tantsivad tulele, harjutavad ekstaasi, saavad teada, mida mehed ootavad ja palju muid põnevaid saladusi sel teel,” räägib naistelaagri olemusest Thule Lee.

Metsiku, kirgastnud naise vägi ja jõud peitub tarkuses, seksuaalsuses, vaimses arengus ja vägedes, milles naine end ühendab ürgsusega.

“Kirgastunud naine on nagu jumalanna Kali, kes valdab naudingu saladusi ja on oskuslik. Ta on orgastiline, müstiline, teadvel,” kirjeldab Thule Lee väekat naist ning lisab: “Rituaal on üks loodusrahvaste elu loomulik ja oluline osa. Kali vägi on vabanemine traditsiooni ja uskumuste küüsist. Kali naised on aktiivsed ja omavad mõjuvõimu. Igas naises on peidus kümme Kali kehastust. Osates neid avada ja nendega elada toob naine oma ellu erilise müstilise õnne. Kui aga need kehastused on muutunud naise sees allasurutuks, kibestunuks või rahuldamatuks, siis võivad need võtta naiselt kõik, mis tal on. Siis muutub naine manipulaatoriks, diktaatoriks ja nii-öelda “turris siiliks”. Ühendades endas igas naises olevad energeetilised Musta ja Valge jõe, mis voolavad terve naise emakasse, saab naine tagasi oma päris VÄE! Naises on siis õnnelikkust: ta hoolib oma partnerist, annab talle jõu ja kingib armastuse. Siis on ka mees õnnelik, sest ta saab alati naiselikku hingetoitu.”

Selles naistelaagris on oluline pühendumise ja süvenemise oskus. Väga olulisel kohal on lihtsus ja lõõgastus, ilma selleta ei alga miski. Ka millegi tabamine ja vajadus sisemist mina julgustada ja õpetada, hüpata tundmatusse, teades, mida alati otsid.

Naistelaagri eesmärk on tunnetada oma sisemist ürgset naiselikku väge

Laager aitab vabastada end piiridest, mis sind segavad; õppida tundma naiselike seksuaalsete rituaalide tegelikku mõju ja oskust neid luua; õppida tundma oma keha naudinguid, avada oma orgasmi võimsust, ja oskust tõmmata oma ellu vaid soovitud juhuseid. See on ka suurepärane võimalus olla koos Vägevate Naistega ja luua naiste ühisust ja jõudu, mis annab maailmale – Elu, emaka ja südame väe ühtsuse.

Laagrisse on oodatud julged naised, kes tahavad kogeda naiste ühisuse väge ja kes tunnevad enda sees olevat pöörast erilist ürgset jõudu. Kursus on naistele, kellele meeldib olla väega naine! Naistele, kes ei jonni, ei otsi alistumist, mõttetut tingimusteta armastust. Kes on elus, või ärkamas, kelles on heatahtlikkust, siirust, rõõmu ja usaldust.

14.-18. augustini looduskaunis Leesojal toimuva naiselaagri praktikate palett on värvikas: metsiku lõdvestuse tehnikad, stiihiliste vägede äratamine, Kali kehastuste avamine, emakaloitsud, ürgsete loomade väega kontakti saamine, ürgnaise uuestisünni rituaal, väetantsud, loomingulisuse avamine ja palju muud salapärast.

*

Meestelaager tervendab ja väestab mehi

“Mehed on sõjamehed – selles mõttes, et nad kõigepealt mõtlevad ja siis liiguvad. Aga anna mehele midagi kasulikku teha, kus ta näeb ilu, pisut pingutust ja lõpus lõõgastust ning ta on tänulik maailmale ja endale. Mehe süda vaikselt sulab, ta saab aru, miks ta peab naise juures olema, eriti siis kui tuju on kõikuv. Ta mõistab, kuidas ennast kaitsta, mida teha sel ajal kui ta ei tea, mida temalt oodatakse,” räägib meestelaagri eestvedaja Thule Lee.

“Mees jõuab palju, aga mees on väga õrn. See õrnus ei võta kuidagi ära mehelikkust, vaid see paneb mehe tundma tundeid, milles ta ei kahtle. Veelgi enam – ta julgeb oma tundeid väljendada ja saab ka aru, et neid on vaja väljendada. Mees mõistab, mida ootavad erinevad naised ning õpib kiirelt aru saama, kes ja mis sobib talle, ja kes mitte. Väekas mees õpib tasakaalu enda sees ning tänu sellele julgeb ta ka “ei” öelda, oskab luua armastavat ruumi ja pakkuda partnerile eksitaasi,” teab Thule Lee rääkida väeka mehe olemusest.

Mehed on kui haavatud sõdalased, kes jõudes koju naise juurde saavad tagasi oma tervikliku väe.

Kõik eeldavad, et mees peab olema tugev ja omama võimu, kuid ometi väljendub mehe vägi selles, kuidas ta oma keskkonnas ellu jääb: kui palju ta omab häid oskusi, kuidas ta oskab neid lihvida, avardada sisemist tarkust ja kindlustunnet.

Terves mehes on šarmi ja müstilist jõudu – tabada õigeid hetki ja veelgi enam märgata sobivaid naisi ning hoiduda ebasobivatest juba alguses. Mees avab oma väe kui ta seisab kindlalt, vaatamas silmapiiri, laskmata kaasa haarata end mõttesegadusel või kummalisel ärevusel enese sees.

Mees võiks üles leida ja tagasi tuua oma ürgse väe ja kasvada suureks. Mees võiks õppida, kuidas juhtida oma sisemist voogu enda sees. Mees peaks teadma, mida naised vajavad – kuidas ja miks. Mees võiks teada ka naiste saladusi: alguses selleks, et osade naiste eest hoiduda, hiljem, et lubada neil meelemustritel end lummata. Seega võiks mees olla oskuslik partner, teada ja tunda oma puhanguid ning teadvustada häid valikuid.

“Naistele on vaja väekaid mehi (nii nad mulle naistelaagrites on öelnud). Sellepärast lõin meestele laagri, kus jagan oma nõiaväe ja naistelaagrite naiste kogemusi, märkamisi, mis on hea, mis viltu. Praktikaid, kuidas teha naisele salajasi massaaže. Rituaale, mis avavad mehe väe tee, oskusi kuidas olla seksuaalselt kvaliteetsem ja huvitavam partner. Ja muidugi naiste saladusi (vahel kummaliselt ehmatavaid), et anda võimalus elada õnnelikult, katkestada oma mittevajalikud suhted ja valida ainult õigeid naisi. Lisaks aitab Erik meestel leida üles tasakaalu, mis omakorda võimaldab püsivat ja tunde kestvat naudingut tunda. Ning õpetust kuidas pakkuda naistele ekstaatilist seksuaalsust,” teab Thule Lee.

22.-25. augustini Leesojal toimuva meestelaagri praktikate valik on külluslik ja põnev: mittevajalike suhete äraheitmised, rituaal ürgnaisele, viie elujõu massaaž, tasakaalu ja südame tugevdamise harjutused, 16 valdkonda oma jõu tugevdamiseks, Maa ja Tule rituaal ehk ürgse meheliku väe äratamine, puhangu loomine, seksuaalsete oskuste ja joovastuse praktikad, naiste tüüpide tundmaõppimine, sobiva partneri leidmise oskused, hääle vägi, sügavus, sõnamine, lõõgastus, tänulikkus ja palju muud huvitavat ja arendavat.

Meestelaager Leesojal 22.-25. augustil, laagrit loovad Thule Lee ja Erik Grünberg.

Loe laagri kohta lähemalt Leesoja.ee

Naistelaager Leesojal 14.-18. augustil, väekate naistega loob laagrit Thule Lee.

Lisainfo laagri kohta Leesoja.ee

Seotud