Merkuuri horoskoop: kuidas mõjutab Kaljukitse märki jõudnud suhtlemise planeet Merkuur sinu tähemärki?

Neljapäeval, 10. detsembril kell 4.35 siseneb suhtlemise, õppimise ja liikumise planeet Merkuur külma ja kalkuleerivasse Kaljukitse märki ning jääb sinna kuni 2. jaanuarini 2016. Loe, millist mõju see sulle avaldab!

Jäär 21. märts – 19. aprill

Merkuur aktiveerib sinu jaoks töö ja karjääri teema. On hea aeg tööasjade planeerimiseks, nii omaette kui ka koostöös kolleegidega. Kui sul on tahtmine ülemusega tähtsatest asjadest rääkida, talle uusi ideid välja käia või palka juurde küsida, võiksid kõneluse nüüd ette võtta. Ent ära planeeri tähtsaid jutuajamisi 19.-21. detsembrile – siis on emotsioonid liiga tugevad ning konfliktid kerged tekkima.

Sõnn 20. aprill – 20. mai

Oled uudishimulik ja teadmishimuline. Sujub nii õppimine kui oma teadmiste teistele jagamine. Hea aeg vestlemiseks maailmavaatelistel ja poliitilistel teemadel. Sa ei raiu vaid oma arvamust, sind huvitab ka teiste seisukoht – tajud, et erinevad arvamused avavad ehk sulle mingi uue vaatenurga. Periood sobib reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks. Eriti hea on reisi alustada 25. detsembril.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Leia perioodi jooksul aega üksinda olemiseks, et tähtsate asjade üle mõelda. Analüüsi oma tundeid, mõtteid ja hirme. Kui teadvustad, mida ja miks kardad, on märksa kergem hirmule vastu seista. Võid nüüd sattuda rääkima inimesega, kelle mõttekäigud sulle tugevat mõju avaldavad. Võimalik, et pühade ajal tulevad sugulastega jutuks ühise vara teemad ja sellega seotud plaanid.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tähtis on koostöö, mõtete vahetamine kolleegide või äripartneritega. Arutelu käigus jõuate märksa paremate ideede ja probleemilahendusteni, kui sa üksi välja mõelda suudaksid. See on hea aeg pöördumaks spetsialisti poole nõuande saamiseks. Kui kallimaga on olnud vastuolusid, õnnestub nüüd asjad kenasti selgeks rääkida. Kuid ära võta raskeid kõnelusi ette 19.-21. detsembril, mil Pluuto ja Uraan Merkuurile pinget avaldavad.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Suurepärane aeg vaimse töö tegemiseks. Suudad hästi süveneda, ka oled võimeline märkama detaile ning leidma loogilisi seoseid. Õnnestub oma mõtted täpselt ja kõigile mõistetavalt sõnadesse panna. Oled enda, aga ka teiste suhtes väga nõudlik. Kui tekib soov teisi kritiseerida, hoia end tagasi, vali sõnu taktitundeliselt. Paned rõhku tervislikele eluviisidele, küllap seonduvad terviseteemaga su uusaastalubadused.

Neitsi 23. august – 22. september

Küllap satud nii mõnelegi rahvarohkele üritusele ja tunned sellest rõõmu – suhtlemine sujub ladusalt ja lõbusalt. Heas seltskonnas saad naerda nii, et näolihased valusad. Vastassoost inimestega on lihtne jutule saada. Sõnamängude mängimine või ristsõnade lahendamine on nüüd igati sobiv meelelahutus. Kui leiad pikkade pühade ajal võimaluse häid raamatuid lugeda, saad sellest meeldiva elamuse.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Mõtted liiguvad sageli kodu ja perekonnaga seotud teemade ümber. Ilmselt meenutad ka häid aegu minevikust. Pühadeaeg sobib suurepäraselt selleks, et lähedastega ühiseid tulevikuplaane arutada. Samuti saad selgeks rääkida minevikus valu teinud ebakõlad. Hea mõte oleks külastada sugulasi, keda sa pole ammu näinud või siis minna külla lapsepõlvesõbrale. Ühistest mälestustest heietamine annab positiivset energiat.

Skorpion 24. oktoober – 21. november

Oled paindlik ning valmis uuteks kogemusteks. Elutempo kiireneb nüüd veelgi, sul on palju suhtlemist erinevate inimestega, su kõrvu jõuab põnevaid kuulujutte. Vestlused jäävad aga üldiselt pealiskaudseks, räägitu ja kuuldu ununeb pea. Küllap on palju ringi liikumist, võib-olla viib asjaajamine sind erinevatesse Eestimaa paikadesse. Kui oled (üli)õpilane, leia kiirustamisest hoolimata aega õppetööks.

Ambur 22. november – 21. detsember

Rahateema on tähtis, oled äriasjade planeerimises kaine ja kalkuleeriv. Võimalik, et tegeled hoogsalt müügitööga või siis arutad partneritega järgimise aasta eelarvet. Küllap meeldib sulle nüüd ka poodides käia, seejuures aga mõtled enne ostude sooritamist kainelt läbi, milliseid asju sul päriselt vaja on. 19.-21. detsembril võivad emotsioonid olla mõistusest tugevamad, väldi siis läbirääkimiste pidamist.

Kaljukits 22. detsember – 19. jaanuar

Mõistus on aktiivne ja loogiline, suudad teha õigeid järeldusi. Lähtud sellest, mis on kasulik sulle endale, teiste soovid jäävad tagaplaanile. Oskad oma arvamust sõnastada ja teistele veenvalt esitada. On hea aeg läbirääkimiste pidamiseks ja kasulike kokkulepete sõlmimiseks. Eriti juhul, kui su igapäevaelu on rutiinne, tunned nüüd vajadust vahelduse järele. Sind valdab kihk ära sõita. Väike reis mõjub ergastavalt.

Veevalaja 20. jaanuar – 18. veebruar

Sa pole praegu väga suhtlemisaldis – sulle tundub, et igaks juhuks on mõistlikum oma mõtetest ja plaanidest teistele mitte rääkida. Pelgad, et teised võivad su avameelsust sinu vastu kuidagi ära kasutada. Tunned vajadust rahu ja vaikuse järele, suudad süveneda siis, kui keegi sind ei sega. On hea aeg õppimiseks või uurimustöö tegemiseks. Huvi võivad pakkuda psühholoogia või hoopiski müstika teemad.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Pilk on julgelt tulevikku suunatud, teed kaugeleulatuvaid plaane. Ühtlasi sobib ajajärk oma põhimõtete ja ideede analüüsimiseks. Suhtlemine teistega on väga aktiivne, eriti hästi tunned end sõprade ja mõttekaaslaste seltskonnas, kellega saab kõigile huvi pakkuvail teemadel tundide kaupa arutleda ja vaieldagi. Hea on tunda end sellise grupi liikmena, mida ühendab sarnane maailmavaade.

Koostas astroloog Maria Angel, raamatu “Eesti horoskoop 2016” autor

Uuri lisa Maria Angeli facebookilehelt Eesti Horoskoop ja kuula teda rääkimas astroloogiast Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud