Mees ja naine – armastuse ja elu tants

Muster, kuidas mees ja naine hakkavad koos looma materiaalset maailma, peitub mehe soovis toetada oma naist jäägitult. Olles oma armsama jaoks olemas kõiges heas ja halvas, kirjutab Simo Santeri Virtanen.

Oleme harjunud mustriga, kus mees käib kusagil tööl ja toob rikkust koju. Naine on samal ajal omaette ning mõtleb välja koduseid plaane. Nii see on ja jääb, kuid uuele ajastule omane mall on see, et mees ja naine hoiavad kõiges kokku. Koos luues kodu ja kõike seda ümbritsevat saavad nad maitsta magusaid vilju, elades oma ühise loomingu keskel.

Tänasel päeval on ühiskond liikunud kohta, milles on loodud magala rajoonid, mis sümboliseerib seda, kuidas inimesed käivad kodus vaid magamas ja ülejäänud aja töötavad kusagil kellegi heaks.
Suurim töö maailmas käib tegelikult iseendale ja oma perekonnale – mees loob rikkust läbi kohaolu – rahustades naise heitlikku meelt ning olles talle vankumatu tugisammas. Naine kaunistab ümbrust läbi tantsu ja sünnitab maist rikkust.

Loomulikult on meestel ülesanne, mida nad elavad maailmale ja see nõuab neilt minekuid, kuid oluline on ankurdada vaimset tarkust ja tuua see kodumaa pinnale – oma naise kehasse. Nii nagu näiteks Lennart Meri, kes reisis ümber maailma, et noppida teiste rahvaste vilju ja tuua nad tagasi koju, kust temast sai lõpuks riigipea, kes tajus rahva vaimu.

Sündides tekib materiaalne õitseng, mida mees aitab naisel alla tuua. Mõneti võib see olla purustav hoop vana maailma egole, mis on harjunud, et mees läheb toob leiva lauale. Tegelikult läbi oma tugevate käte loob ta kodu, mille viljad annavad perele maitsva leiva lauale.

Inimesed õpivad toituma kodustest viljadest ja lõpuks ühendavad endas Maa ja kosmose energia. Armastusest tekib toitesüsteem, mis vabastab meid sõltuvusest otsesest toidust. Kõigepealt peab lõõmama Agni tuli, et südametarkus meid vabade valikuteni juhataks, kuid me oleme teadlikult õigel teel jõudmaks absoluutse vabaduseni.

Selles maailmas loovad mees ja naine koos ruumi, kus pole enam seda, et mees peaks looma illusoorset rikkust, kui vaid olla oma tugevate kätega vaimse tarkuse ankruks, mida ta annab naisele, et ta saaks nende ühiseid vilju sünnitada.

Allikas: Tähelaste saladused: meie maailma on kehastunud palju erinevaid olendeid

Eestimaa asub naiselikul draakonijoonel, kus on ka meie koduplaneedi kolmas silm

Müstiline naiselikkus – tee õnneliku suhteni

Seotud