Märtsikuu | Tundlikkus ja intuitsioon tõuseb ning saabub allalaadimisi ja teadmisi oma Kõrgemalt Minalt või vaimsetelt teejuhtidelt

Märts toob endaga kevadiselt värsked ja liikumapanevad energiad. Asjad hakkavad nüüd kiiremini liikuma. Kuu algus on vaiksem ja rahulikum, keskpaik laetud inspireeriva ja loomingulise energiaga ning edasiviivat energiat jätkub tõusvas joones kuu lõpuni, vahendab Kristallikoda.

Avanevatest valikuvõimalustest või saabunud selgusest lähtuvalt võib olla soov uusi ideid jagada, neist kirjutada, rääkida, õpetada või luua midagi uutel alustel. Märts on seemnete külvamise, uute aluste rajamise ja kiirete edusammude kuu. Kuu alguses on soodustatud oma mõtete ja ideede väljendamine ja jagamine ning uute asjade õppimine. 10. märtsi paiku on maagiline aeg, mil võimendub lootuste, unistuste ja soovide energia ning südamekeskuse vibratsioon. Tundlikkus ja intuitsioon tõuseb ja suure tõenäosusega saabub allalaadimisi ja teadmisi oma Kõrgemalt Minalt või vaimsetelt teejuhtidelt. Üks on kindel – märts üllatab.

11. märts on kaduneljapäev, nüüd on hea aeg teha otsustavaid pöördeid, jättes vana igaveseks seljataha. Kaduneljapäevast kuni kuuloomiseni on hea aeg korrastada oma mõtte- ja tundemaailma, koristada kodu ja töökohta, ning vista minema oma aja ära elanu ja kasutuks muutunu. Kel võimalik, võiks teha lõket, tuli lisab loobumisele ja vabanemisele oma võimsa puhastava väe.

14. märtsil kell 12:21 on Kuuloomine, nii Päike kui ka Kuu on Kalade märgis. Ava oma süda, tunneta oma teed, see on hea aeg vaimseks enesetäiendamiseks. Võta aeg maha, võta aega iseendale, puhka ja lõdvestu. Kuuloomise energia toob sujuvama tempo või kergema käigu ilma suurema jõu ja tahteenergia rakendamise vajaduseta. Loomingulised ettevõtmised, vooseisundis püsimine ja avatus on parimad viisid selle energia kasutamiseks. Kuuloomine Kalades soodustab loomise ja suurte unistuste energiat. Enesetunne võib olla pisut hajus nagu uitaksime haldjametsa udus. Mis kunagi oli selge, võib nüüd tunduda segane, tunne järgmiste sammude tegemine osas võib olla ebakindel. See on hea võimalus kuulata mõistuse asemel oma südame häält ja langetada otsuseid südamehäälest lähtuvalt.

20. märts on kevadine pööripäev ja Päike siirdub Kaladest Jäära märki. Pööripäeval algab astronoomiline kevad ja astroloogiline uus aasta. Päev ja öö on sel päeval täpselt ühepikkused, siit edasi hakkavad päevad pikemaks ja ööd lühemaks muutuma. See on väekas päev, mil loor dimensioonide vahel on õhuke, ideaalne aeg maagiaks ja rituaalideks ning seemnete külvamiseks uue, avaneva peatüki tarvis. Hea aeg suhelda loodusjõududega ja kuulata nende sõnumeid. Märtsi viimase kümne päeva energia loob suurepärase fooni oluliste edusammude tegemiseks ja uue lehekülje keeramiseks. On tunda, et asjad hakkavad kujunema, muutuma mõttekamaks, selgemaks, kindlamaks. Jääral on indu teha hüppeid ja edusamme ning purustada hirme ja blokeeringuid, mis on meid tagasi hoidnud. Jäärale omases edasi tormamise tuhinas tasub siiski püüda hoida kindlat tempot, et mitte sündmustest ette tormata ja vältida läbipõlemist. Sügavamal tasandil võib see energia võimendada manifesteerimist ja soodustada soovitu oma ellu meelitamist. Kuu lõpupoole energia sobib suurepäraselt ka armastuse ja siira tänu avaldamiseks neile, kellest hoolid, alustades iseendast.

Esimene kevadine täiskuu on 28. märtsil kell 20:46 Päikesega Jääras ja Kuuga Kaalude märgis. See on hinge valgustav, tervendav, teadvust tõstev aeg, mil võib ootamatult alata midagi sügavalt tulutoovat. Viljakuse energia on kõrge. Täiskuu loob fooni mingiks saatuse poolt määratud keerdkäiguks, millekski valgustavaks, tulusaks, erakordseks, millekski äkiliseks, silmapilkseks või elu muutvaks. Suhe võib lõppeda või alata. Suurepärane võimalus vapratele südametele. Selle täiskuu energia suunab ja toetab meid nägema oma valusid ja traumasid õppetundidena ning muutma õpitu oma tugevusteks ja sisemiseks väeks. Märtsi täiskuu energia muudab lihtsamaks ka ootustest vabanemise ja aitab aktsepteerida seda, mis on. Muutes oma suhtumist ja muutudes paindlikumaks, avanevad ka paremad väljavaated leidmaks seda, mida otsid, olgu selleks siis uus töökoht, lisasissetulek, tervise parandamine või isiklik eneseteostus.

Imelist märtsikuud!

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKUUKS: mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Hindu astroloogia – pilguheit märtsikuu planetaarsetele liikumistele

Seotud