Märtsi lõpp toob kaasa uut energiat ja laseb haarata elu ohjad enda kätte

Märtsi lõpp kulgeb kahaneva Kuu all, kuid pööriaja energia ühendatuna Jäära märgis vastsündinud uue astroloogilise aasta värskusega annab sellele vanakuu ajale tavalisest särtsakama ja rõõmsama ilme, vahendab Kristallikoda.ee.

On aeg peale pikka talve lõdvestuda, minna kevadise energiavooluga kaasa, unistada rohkem, avaneda elule, lubada endal tunda oma tundeid ja neid ka väljendada.

Õhus on energia, mis toob värsket inspiratsiooni, suuremaid loomingulisi visioone, soodustab vaimset kasvu ja kollektiivset ärkamist.

Alates 26. märtsist võime leida värske stiimuli ja lisaenergiat, mis aitab unistada suuremalt, võtta loovaid riske ja kasutada oma intuitsiooni ning vaimseid teadmisi tarkade otsuste tegemiseks.

Kuu lõpuni valitsevad soodsad tingimused lepingute allkirjastamiseks ja heade otsuste tegemiseks. See on kindlate tulemuste ja heade saavutuste aeg, mis võib väljenduda ka tervenemiskriisi läbimise ja selguse saabumisena. Nii mõnigi sisemine lahing saab võidetud ja selge ning eluterve talupojamõistus juhib meid siit rahumeelselt ja kindlalt edasi uute horisontide poole.

Märtsi lõpudekaadi energiad aitavad meil ka näha, kus on oma elus tarvis vastutus ja juhtimine enda kätte tagasi võtta, et jõuda soovitud sihile. Selle asemel, et oodata teisi, oodata võimalusi või panna oma jõud millegisse väljaspool iseennast, pakutakse meile nüüd energiat, mis võimaldab oma vägi tagasi võtta ja teadmist, et meil on alati olemas see, mida edasi liikumiseks vajame.

Tasub jälgida oma mõtete, sõnade ja tegude tasakaalu, et ei takerdutaks vaid mõttetasandile, vaid tehtaks ka tegusid soovitud suunas liikumiseks. Ka pikim teekond algab esimesest sammust ja sageli piisab ka väikesest sammust, et pall veerema läheks ja uus selguse laine alguse saaks.

See on käivitamise aeg. Kasuta seda energiat ka selleks, et leida endas tasakaal kontrolli vabastamise ja kontrolli saavutamise vahel. Mõtle, mille haardest sul on oma elus vaja vabaneda ja kus oma elus on vaja haarata valitsemine ja juhtimine enda kätte.

Manifesteerimised ja uued algatused saavad veel värskemad ja soodsamad tuuled tiibadesse kuuloomisega 1. aprillil Päikese ja Kuuga Jäära märgis.

Allikas: 40 asja, mida ma oleksin soovinud 40-aastaselt teada

Alexis Varnum: elus ei ole ettemääratust, on vaid teekond, mille sa endale valid

Ohumärk on ohumärk. Ära ignoreeri seda, mida sa näed ja tunned!

Seotud