Mari Metsallik: Inimese mõte on maailma kõige tugevam jõud

Kõik ebameeldiv peegeldab meie hetkeolekut, ning seda on võimalik kohe muuta. Soovitan magama minnes esmalt vaadata oma päeva jooksul mõeldud mõtete kvaliteeti. Kas ehk sealt leiame hoopis oma energiakao põhjused? Ehk ei olegi kogu ümbritsev maailm meid igal sammul ohuga varitsemas? Kas me võiksime kõik oma päeva jooksul mõeldud mõtted kirjutada välja ilma midagi häbenemata?

Aastaid tagasi oli väga populaarne rääkida needustest. Inimesed maksid hirmsaid summasid, külastades selgeltnägijaid ja rääkides neile oma probleemidest, lootes kuulda, et keegi on neile needuse peale pannud. Iga probleem, haigus ja halb tuju oli kellegipoolne needus. Tänapäeval ei ole asi kuigi palju muutunud. Needuse asemel räägitakse, et igal sammul manipuleerivad meiega tumedad jõud, meid rünnatakse ja tahetakse allutada nii ööl kui päeval igasuguste erinevate deemonite poolt. Isegi meie mõtted ei ole meie enda omad, vaid need on pähe pannud maavälised jõud. Leitakse igasuguseid ettekäändeid, et lükata vastutus kellegi teise õlgadele.

Kes suudab manipuleerida inimese mõttega? Meid hirmutatakse, et meie mõtteid mõjutatakse, muudetakse ja suunatakse oma tahtmise järgi mis iganes maiste või maaväliste energiavormide poolt. Kuid me teame ju, et inimese mõte on maailma kõige tugevam jõud. Jumal andis meile meie loovad mõtted. Kas me vahel üldse mõtiskleme nende sõnade tähenduse üle? Kui inimese mõte on universumi kõige tugevam jõud, siis ei saa olla kedagi sellest tugevamat, kes seda jõulist, loovat mõtteenergiat suunata võib, kui me just ise seda pimedusse ei suuna. Me teame, et mõtted ei kao ilmaruumist kuhugi, sellepärast on oluline vastutada oma mõtete kvaliteedi eest, sest need jäävad meie ümber hõljuma.

Kui inimene toodab oma elu jooksul vaid halva kvaliteediga mõtteid, mis nagu tahm jäävad universumi auravälja määrima, moodustub sellest tumedate jõudude energiakogum. Inimene toidab ise jõudu, mis tema eluenergiat, rõõmu ja südamehäält kurnama hakkab. Mida rohkem inimene tumedat jõudu oma mõtetes kasvatab, seda rohkem hakkab ta seda oma eluga teenima. Inimesest saab iseenda energiavampiir.

Tihti ei pööra inimesed tähelepanu sellele, mis kvaliteediga mõtteid nad toodavad. Oma mõtete kvaliteedi tulemus peegeldub nähtavana igapäevaelu sündmustes ja enesetundes ning nii on neid raske ära tunda.

Me kardame deemoneid, kes meid ründavad, meie energiat röövivad ja meid kahjustavad, kuid ainsad deemonid, kelle eest end kaitsma peaksime, on meie enda sees olev isekus, hukkamõist ja külmus.

Need ongi need tumedad jõud, mida me väljastpoolt kardame, mille eest end mantrate, kivikeste ja taotlustega kaitseme. Inimesed, kes on sisemiselt kurjad, räägivad pidevalt välistest energeetilistest rünnakutest ja ohtudest. Need, kes ise sisimas teisi ründavad, kogevad rünnakuid ka ise.

Rünnata saab vaid läbi iseenda.

Me kardame nii väga, et meiega manipuleeritakse ja et vastu meie tahtmist aina rünnatakse, kahjustatakse, röövitakse meie energiat. Ja meie, vaesekesed, ainult kannatame. Kuid tumedad energiad ei toimi päris nii lihtsamoeliselt.

Tumedad energiad annavad inimesele, kes neid teenib, sarnased iseloomuomadused. Et need meiega haakuks, peab meis olema selleks sobiv pinnas. Energeetiline manipulatsioon, rünnak, needus, kuidas iganes seda nimetada, on inimese enda sees olemasolevate tumedate energiate väljendus. Vaadake alati sügavale omaenda südamesse, enne kui otsite väliseid ründajaid, ja mõelge, ega te ise kedagi oma mõtetes ei ründa. Kas teie mõtted õnnistavad neid, kellele rändavad? Ega te kanna vimma millegi suhtes minevikus, mis nüüd kui vampiir teid ennast painab ja kurnab? Ega te ole ise kellegi jaoks energiavampiir, mõeldes temale kahjustavalt? Kui te oma südamesse kaevute ja iseennast puhastate, kaovad ka ründajad teie ümbert. Teie süda soojeneb ja teie ümbert kaob kõik, mis selle südamesoojusega enam ei haaku. Vaid südamesoojuse ja heatahtlikkusega võime end kaitsta, sest see kaitse on läbipääsmatu.

Puhas süda kiirgab valgust – see on armastus, valgus, mis hoiab eemal halva mõtte ja kavatsuse. Mitte ainult iseend, vaid kogu peret kaitsev valgus.

Allikas: Mari Metsallik: oskus olla nõrk on üks osa naise väest

Mari Metsallik soovitab: just need toidud on naise tervisele eriti kasulikud

Mari Metsallik: armastus on meie tõeline olek, turvaline, puhas ja puutumatu madala sageduse energiatest

Seotud