Margus Vaher räägib oma uues raamatus “Aga miks mehed sellised on” avameelselt armastusest, seksist, petmisest ja kõigest sellest, millest muidu mehed ei räägi

“Raamatust leiad minu ausad ja humoorikad vastused armsate naiste küsimustele, mis on saabunud pärast minu kahe raamatu “Tee mehe südamesse” ja “Kuidas armastada naist?” ilmumist minu meilile või FB blogisse “Mis tegelikult loeb?”,” räägib Margus Vaher oma uuest teosest.

“Minu ainus eesmärk on aidata naisel meest paremini mõista ja tunnetada. Tema hinge olemust, lihtsust ja õrnust. Ning viisi, kuidas mees elu, naist ja enda eesmärki siin elus lahti mõtestab ning tajub. Et naine rohkem lollide sookollide otsa ei komistaks ja saaks nautida elu sellise jumalannana, nagu ta on ning väärib – sellise mehe kõrval, kellega elu on nagu kirglik tants, mitte aga nagu tagurpidi salto, mis pekki läks,” kirjeldab Margus Vaher oma uhiuut, 1. oktoobril kirjastuselt Pilgrim ilmuvat raamatut.

“Naisena võin öelda, et Margus oskab läbi enda elukogemuse võrratult mehe hingeelu selgitada. Läbi mahlakate näidete ja krõbeda huumori mõistan mehi tõesti pärast selle raamatu lugemist paremini. Ise üritan nüüd vähem ropendada ja vändagängsterid juba kaugelt ära tunda, et neist kaarega mööda käia. Aitäh, Margus, selle üdini ausa ja vimkadega raamatu eest,” on kirjutanud raamatu kommentaariks Seidi Voogre.

Margus Vaheri raamatut “Aga miks mehed sellised on?” saab tellida kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Vaata ka Margus Vaheri varasemaid raamatuid “Tee mehe südamesse” ja “Kuidas armastada naist?”

Seotud