Märgid, mis näitavad, et hakkad muutuma ehk “kestast välja tulema”

Praeguse aja läbivaks teemaks on kestast välja tulemine. Juuliga algab paljudel uus algus, vähemalt potentsiaal on selleks avatud, kirjutab Ilona Karula Kõiksuse Kanaldused Facebooki lehel.

Kui inimene hakkab välja tulema kestast, mis on hoidnud tema tõelist olemust võltsreaalsuse varjus, siis hakkavad temaga toimuma järgmised muutused.

– Kogetakse sisemise tõe ärkamist, millest ei saa mööda vaadata.

– Hakatakse enesele truudust näitama.

– Loobutakse allahindlustest iseendale.

– Vabanetakse dogmadest ja egregoridest.

– Öeldakse lahti odavast populaarsusest ja meelitavast meeleheast. Nähakse läbi võltsidest meelitustest.

– Lõpetatakse halbade asjade juures hea näo tegemine.

Kätte jõuab suur otsustamise aeg, mil tuleb pidevalt valikuid langetada, kas astuda sammu võrra edasi ja kui selleks on vajadus, siis lasta lahti harjumuspärasest ümbritsevast, mis on turvaline, aga piirab sinu hingelist vabadust ja summutab sinu sisemist tõde. Või jäädakse kümne küünega kinni hoidma tuttavatest sissetallatud radadest, kus elatakse vati sees pehmelt, aga rahulolematult edasi.

Kelle sees on tugev igatsus sirutada oma tiibu, sellel tuleb võtta jalad alla ning tõmmata oma selgroog tagasi pikaks ja sirgeks. Inimene, kes sellise otsuse teeb, võib oodata peagi esimeste õite puhkemist, uue elu algust keskkonnas, kus on rohkem vabadust, hingamisruumi, voolamist ja loomingut selle kõige puhtamas õitsengus.

Andetud, edutud ja seinaga ühte värvi on need, kes on valinud keskpärasuse nagu kõik teised. Selleks, et elada hingest kogu hingele, tuleb koputada unikaalsuse uksele enda sees. Seda ust ei leita enne üles, kuni pole vastu võetud otsust hakata oma peaga mõtlema, oma südamega tundma, oma hinge järgi elama, et astuda täielikult välja udust, mis seisab võltsvagadusena sinu vaba tahte ees.

Tekst: Ilona Karula “Hingesõnumid”

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Üleminek uude ajastusse: viisid, kuidas tõsta end kõrgemasse sagedusse

Hakka külvama seda, mida tahaksid lõigata ja andma seda, mida tahaksid saada ning sa näed imesid

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.