Mai lõpp toob endaga värske energiapuhangu ja muutustele avatult vastu minemise õhina

24. maist alates tunneme tempo muutumist ja motivatsiooni tõusu. Nüüd kasvab ind ja energia millegi uuega alustamiseks ja toimunud muutuste omaks võtmiseks. Lahti paiskuvad uksed, mis enne olid suletud või polnud neid üldse olemaski. Värske energiapuhang ja õues lokkav kevad julgustavad ka värskes õhus liikuma ja oma füüsilise keha eest hoolitsemise kaudu igasugusest ärevusest vabanema, vahendab Kristallikoda.ee.

26. mai on kaduneljapäev ja eriti soodus päev vabanemaks iganenust ja koormavaks muutunust nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka materjaalsel tasandil. Nädalal lõpp toob edasiste sihtide osas selgeid taipamisi ja pühapäevast 29. maist alates hakkavadki asjad uut moodi paika loksuma. Saabub värsket, põnevat, kosutavat, teotahtelist ja teedrajavat, tegutsemisele orienteeritud energiat. Tasub siiski olla teadlik ja ettevaatlik, et suures vabanemise tuhinas mitte liialt eufooriasse kalduda ega võtta ennatlikult ebarealistlikult suuri riske. 30. mail toimuv Kaksikute kuuloomine toob tõenäoliselt veel olulist teavet, muutuste reaalseks elluviimiseks algab soodne aeg alates 3. juunist.

Maikuu lõpeb kuuloomisega 30. mail kell 14:30, nii Päike kui ka Kuu on Kaksikute märgis. Olemine muutub kergemaks ja helgemaks. See Kuuloomine toob värsket energiat ja avab meie meeled uute ideede vastuvõtmiseks ning vanade kiindumuste vabastamiseks. Saabub rahunemine ja hingelise ning maise elu tasakaalustumine. Meie päralt on kogu kevadisest õitsemise ja kasvamise energiast pakatav loodus, on aeg selle ilu igal võimalusel nautida ning tunda ühtekuuluvust meie kauni ja täiusliku koduplaneediga.

Nüüd on aeg pöörduda kogu olemusega avastamist ootavate uute radade poole, võtta avatult ja elu usaldades vastu võimalused, mida elu pakub ja sulgeda lõplikult läbitud etappide uksed enda selja taga. On aeg lasta kergusel ja rõõmul end kanda, voolata eluga kaasa ja lubada imedel sündida. Oma elurõõmu ja uusi taipamisi on muidugi raske, pea võimatu, ainult endale hoida ja nüüd ongi hea aeg neid jagada ka teistega, suhelda ja leida hingesugulasi ning teekaaslasi uutele radadele. Uued impulsid saavad jagatud energiast lisahoogu ning sündida saavad imelised uued ideed ja lahendused, mis teenivad igaüht ja kogu inimkonda südame tasandil, parimal ja kõrgeimal viisil.

Imelisi uusi algusi ja põnevaid radasid!

Allikas: Kristallikoda.ee

Seotud