Mai-Agate Väljataga: Kuidas tõeliselt andestada?

Kuidas käib tõeline andestamine? Millist taipamist selle jaoks vaja on? Sõnades ütleme väga tihti, et andestame, aga oma sisemuses kannab inimene ikka kas vimma, solvumist, pettumust või mingit muud tunnet. Ta kannab seda raskust, mis ei luba tal tõeliselt vabaneda.

Tõeliselt vabastavalt andestada saab alles siis, kui sa saad aru, et kõik see, mis sinuga tehti, oli ju enne maa peale tulekut kokku lepitud. See annab kõige kergemini võimaluse andeks anda. See, et ma ise tahtsin, et sa mulle niimoodi teed. Ma tahtsin ise seda kogemust kätte saada, sest ühes teises elus tegin ise nõnda ja sa pidid mulle seda minu enda tegu näitama ja selle minu ellu tooma. Kui sellest mängust aru saad, siis ei ole andestamine absoluutselt raske, vaid väga kergendav, isegi kui sulle suuri sigadusi tehakse. Sa lihtsalt mõistad nende sigaduste põhjust, mõistad, miks sulle niimoodi tehakse.

Ma olen oma isiklikus elus niisuguseid asju kogenud ja kui ma lähen tagasi mõnda teise ellu ja saan aru, et ma ise ju tegin temale niimoodi, siis mille üle ma praegu vingun! Tänu sellele, et tema tegi mulle täna haiget, oleme ju tasa – energeetiliselt on energiad tagasi harmooniasse viidud.

Aga kui solvumistunnet enam inimeses pole, ent teine ütleb midagi viha energia pealt – kuidas see mõjutab? Kui üks ütleb teisele viha energiaga, siis see on igal juhul destruktiivne ja eelkõige hävitab see ütlejat ennast. Teist võib sõimata kui palju tahes, aga kui teine ei haaku, siis ei saa teda puudutada. Siiski võib olla selles energiaväljas paha olla ja sel juhul maksab ruumist välja minna. Kui näiteks inimesed on ruumis tülitsenud, siis on pärast seda sinna ruumi ebameeldiv tunne minna. On need siis nähtamatud nõelad või pussnoad, mis seal on, aga see ei ole hea tunne ning ennast tasub sellise ebameeldiva tunde eest kaitsta ja eemale hoida.

Allikas: Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: saate, mida sisaldate ehk elus toimib külgetõmbeseadus

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: elus on kõige tähtsam tunda end õnnelikuna

Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.