Mai-Agate Väljataga: kui sul on sees armastuse tunne, siis ära koonerda, ütle see välja

Armastatud teadjanaine Mai-Agate Väljataga on öelnud, et elu, see on suhtlemise õppetund ja selles tuleb neid tundeid, mida te siin tunnete, sõnadesse panna ja välja öelda.

Armastuse õppetunni märksõnaks on hirmud. Kui te õpite armastuse õppetundi, siis on teil hirm, et teid ei armastata, teid jäetakse maha, teist ei hoolita, teid ei taheta, te ei kõlba armastuseks ja te ei kõlba kusagile.

Armastuse õppetunnis tuleb eelkõige iseendale selgeks teha, et kõigepealt tuleb õppida iseennast tingimusteta armastama. Mõtelge järgi, kas teie armastate ennast tingimusteta? Kui ei, siis mõtelge, mis on see, mis takistab teil end armastamast.

Kas te seate endale tingimusi selleks, et saaksite ennast armastada? Seda pole vaja, te olete sündimisest saadik täiuslik ja terviklik. Teil ei ole vaja väljastpoolt ennast enam otsida, oma terviklikku osa otsida!

Paljudel juhtudel saadakse üksteisega kokku ja abiellutakse hirmust üksinduse ees. Ma ei taha üksinda olla, ma kardan üksindust! Siis ma kujutan endale ette, et ma nüüd leian kellegi, et ma teda armastan. Vaadake, milline kaval lõks! Te ei armasta seda inimest, kelle te leiate ja kes on nõus teiega koos olema. Siin puudub tõeline sisemine tingimusteta armastus, siin domineerib hirm olla üksi.

Mis siis on tõeline armastus? See on selline, kus te kingite inimesele vabaduse valida, vabaduse teha seda, mida ta soovib, vabaduse olla see, kes ta soovib ja te armastate teda ka siis, kui tema teid ei armasta.

Armastuse põhitõeks on see, et ära otsi mitte kedagi, kes sind armastaks, vaid otsi iseenda seest, keda sina armastaks. Paljudel juhtudel me armastame neid, kes on juba hõivatud või neid, kes ei vasta meie armastusele. Inimlikul tasandil me ütleme: süda, kuss-kuss, jää vait, sa ei tohi armastada, sest ta ei armasta sind! Aga kui teie süda armastab, siis ärge lööge oma südame tšakrat lukku, vaid laske sel energial endast läbi voolata! Armastus ei ole midagi muud, kui armastusenergia tundmine. Las see voolab teist läbi.

Allikas: Mai-Agate Väljataga “Loomise õpetus”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.