Maailmakuulus ravivõimetega mantralaulja Ani Choying Dolma annab Amsterdamis kontserdi

Roy Strideri õpetlikud ja kasulikud reisid viivad maarjamaalased Hollandi pealinna kuulama rahvusvahelise superstaari mastaabiga mantralaulikut.

“Ani Choying Dolma on Nepalist Naga Gompa nunnakloostrist pärinev heategija, püha õde, humanist ja ilma liialduseta rahvusvaheline superstaar, kelle looming, helisev hääl ja väerikkad mantrad on mõjutanud arvukat hulka olendeid meie planeedil. Choying Dolma on tõenäoliselt kõige tuntum ja mõjukam tiibeti mantralaulja tänapäeva maailmas, tema energiale ja esinemiseväele on (sealhulgas ka teiste tiibeti mantralauljate poolt) omistatud ravivõimeid,” jutustab erilisest kontsertelamusest reisi korraldaja Roy Strider.

Mahetalunik, kolumnist, raamatute autor, muusik ja budist Roy Strider korraldab mõttekaaslastele reise eriliste elamuste saamiseks – lisaks keskkonnavahetusele ja kultuurikogemusele saab kaasrändur ka vaimutoitu ja midagi hingele. Sügiseses Amsterdamis väärikas ja vanas kirikus Kerk De Duif toimub lähiajal üsna erakordne sündmus – Ani Choying Dolma tiibeti mantrate kontsert. Kontsert toimub 16. novembril ja reis algab Tallinnast 15. novembri varahommikul, koju tagasi lennatakse Madalmaadest 17. novembri lõunaks. 

Lisaks kontserdile külastatakse tulbi- ja paatmajamuuseumit, uidatakse romantiliste kanalite ääres Amsterdami kesklinnas, räägitakse nii Hollandi kui Nepali ja Tiibeti ajaloost ning hetkeolukorrast, mantratest ja mantralaulmisest, puhatakse õdusas ajaloolises hotellis otse Prinsengrachti kanali ääres ning saadakse vanas kirikus osa hõbehäälse nunna maagilistest tiibeti mantralauludest ning peale nauditavat kontserdi on võimalik pühast õest esinejalt ka õnnistavat autogrammi paluda.

Saad Ani Choyong Dolma tegevusest põhjalikuma ülevaate kodulehel või aimu ka näiteks BBC poolt vändatud uudissaatest ning tutvu tema loominguga.

Sõidu ja kontserdi kohta leiad täpsemat infot lehelt www.kulgemine.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.