Maailmakuulus hingamisterapeut Dan Brulé esitleb sel nädalal Eestis oma raamatut “Lihtsal hinga”

Neljapäeval, 2. augustil kell 15 esitleb Dan Brulé Tallinna Viru keskuse Rahva Raamatus raamatut”.

Kas sulle meeldiks, kui sa saaks elus kõike juhtida pelgalt oma hingamist kohandades? Käesolevas käsiraamatus tutvustab tuntud hingamistöö edendaja Dan Brulé erinevaid hingamistehnikaid, mille abil ta on enam kui 50 riigis aidanud inimestel ärevust maandada, edukam ja tervem olla.

Brulé kirjeldab lihtsaid, ent uudseid teadmisi, mida tippsportlased, võitluskunstide meistrid, eriväelased, päästetöötajad ja vaimsed joogid alati teadnud on – hingamist reguleerides on võimalik muuta oma emotsionaalset ja füsioloogilist seisundit. Kui sa tahad vaigistada oma meelt ja sundmõtetest vabaneda või tipptulemusi saavutada, siis see kõik on sinust vaid hingetõmbe kaugusel.

Hingamistööst saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein. Käesolev raamat aitab sul teadliku hingamise abil turgutada oma keha, meelt ja vaimu nii kriitilistel hetkedel kui igapäevaste asjatoimetuste juures.

Dan Brulé on kogu maailmas tunnustatud ja hinnatud hingamistöö ekspert ning vaimse hingamise liikumise juht. Vietnami sõja ajal teenis ta Ameerika Ühendriikide mereväes ning tal on magistrikraad Cambridge’i ülikoolist. “Hingamine ja heaolu käivad käsikäes ning “Lihtsalt hinga” on parim hingamistöö käsiraamat,” on öelnud Tony Robbins.

Dan Bruléd küsitleb yin-jooga ja teadliku hingamise praktik Margit Gross. Esitlusel saab raamatut osta 10% soodsamalt.

Üritus toimub teadliku hingamise nädala raames, kus leiavad aset Dan Brulé hingamiskursused Tallinnas.

Alkeemia lugemisnurk | Stressi vähendamine hingamise abil

Alkeemia lugemisnurk. Hinga oma ellu edu töös, armastuses ja kõiges muus, mida sa teed

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.