Maagilise täiskuu sõnum igale sodiaagimärgile

Seekordne täiskuu on selle aasta viimane. Kantud Kaksikute sodiaagimärgi energiast toob see endaga muutliku ja rahutu õhustiku. Nüüd on saabumas ootamatud muutused ja inimesed võivad käituda ettearvamatult. Loe, mida toob täiskuu kaasa sinu sodiaagimärgile.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Võid tunda end häirituna, kuna nii palju valdkondi vajavad sinu tähelepanu. Katsu mitte ärrituda. See on lihtsalt täiskuu mõju, et tunned end nõrgemini kui tavaliselt ja ei suuda võibolla kõike hallata nii nagu harilikult.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täiskuu toob sinu teele suhteid puudutavad keerukad sõlmpunktid. Pead lahendama need häirivad olukorrad, mis on sinu hingerahu juba mõnda aega kõigutanud. Vaata oma väljakutsetele otse silma ja saad edaspidi rahulikuma südamega elada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sa pead enda emotsioone suutma vaos hoida. Praegu ei toimi sinu tundeline lähenemine asjadele, pead kasutama loogikat ja hoidma jalad maas. See võib sulle aga paljudes situatsioonides keeruliseks osutuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Kui enamasti oled üsna kindel, et just sinu valitud viisid ja otsused on ainuõiged, siis seekordne täiskuu muudab sind hoopis paindlikumaks ja avatumaks. Kaalud hea meelega neid valikuid, mida teised pakuvad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Rahutu energia, mille toob kaasa seekordne täiskuu, paneb sind ebamugavasse olukorda. Tunned, et sa ei saa piisavalt nautida rahu ja mugavat olemist, alatasa tuleb kusagilt keegi või miski, kes/mis nõuab tähelepanu. See on aga sinu jaoks koormav ja tüütu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Täiskuu süvendab sinu rahutust ja ka otsustusvõimetust. Sa oled intellektuaalselt väga võimekas, kuid kipud lõputult erinevate variantide vahel kaaluma. Niiviisi tehes on sul väga raske tähtaegadest kinni pidada ja endaga rahul olla.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sinu jaoks toob täiskuu kaasa väga emotsionaalse aja. Oled veelgi tundlikum kui tavaliselt ja see võib sind väsitada, tekitada peavalu või kaasa tuua masenduse. Anna endale teadlikult puhkust ja ära esita liigseid nõudmisi. Rahu ja mõistmine on see, mida hetkel vajad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Tavaliselt oled sa särav ja kõneosav, kuid seekordne täiskuu muudab su tundlikuks ning kipud endas ka kahtlema. Selleks pole ju tegelikult põhjust. Võta aeg maha, mõtle asjade üle järele ja sa leiad taas iseennast üles.

Neitsi (24. august – 23. september)

Oled reeglina täpne, asjalik ja lausa pedantselt korralik. Seekordne täiskuu annab aga sulle “kingiks” portsu ebakindlust. Kui tead, et see on vaid kuu mõju, siis saad sellest ka kergema südamega üle. Ära muretse, niipea kui kuu seis muutub, saad sa oma võimed tagasi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sinu otsustusvõime lööb täiskuu saabudes kõvasti kõikuma. Kui oled muidu rahulik, tasakaalukas ja soovid olla ümbritseva maailmaga harmoonias, siis praegu tunned justkui paitaks sind keegi vastukarva.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sind ootavad ees ebamugavad olukorrad, mis tõukavad su mugavustsoonist välja. Puutud kokku millegi sellisega, mida tavaolukorras igati väldiksid. Rahu, ainult rahu. Ära mine närvi, võta end kokku ja lahenda olukord. Pea meeles, et varsti läheb paremaks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Täiskuu rahutu energia ei ole sinu jaoks midagi uut. Sa suudad toime tulla ootamatute olukordadega ja oled kus iganes nagu kala vees. Isegi kui midagi untsu läheb, siis ei võta sa seda südamesse ja liigud üsna muretult edasi.

Loe lisaks: Šamaan Anu väekad rahamaagia nipid ja soovitused

Tiina Tiitus: Luba oma ellu küllus ja armastus!

Napoleon Hill: 12 tõelise rikkuse ja õnne allikat

Feng shui nipid: need viis lille toovad sinu koju parima energia

Seotud