Maagiline täiskuurituaal, mis toob rikkuse ja külluse!

Kuu mõjutab meid täpselt samamoodi, nagu kuu mõjutab maakera. Kui teised kuufaasid võivad mööduda ilma, et sa märkaksid muudatusi, siis täiskuu mõjub alati. Praegune aeg on ka parim selleks, et viia läbi üks küllust tõotav rituaal.

Mulle tuletab kuu alati meelde, et maakera ei kuulu inimestele, vaid inimesed kuuluvad maakerale, universumile, millelegi suuremale ja tundmatule.

Täiskuu mõjutab meid kõige sügavamalt, sest ta mõjutab meie alateadvust, kaevates üles kõige, mis seal all mullitab. See, kas pinnale ujuvad teemad on positiivsed, neutraalsed või negatiivsed oleneb inimesest endast ja tema suhtumisest nendesse teemadesse.

Täiskuu faas kestab 3 päeva: 1 päev enne, täiskuu päev ja 1 päev pärast:

06.11.2014 – neljapäev on kuu nähtav 98,7%
07.11.2014 – reede on kuu nähtav 100%
08.11.2014 – laupäev on kuu nähtav 99%

Nendel päevadel (või mõnel neist) mine õue, võta soe tekk ümber, pane villased sokid jalga ja mediteeri.

Istu vaikuses. Pane tähele oma mõtteid. Kuula mantrat. Küsi ja oota vastuseid. Vahet pole, mis moodi sa täiskuuga suhtled, aga anna taotlus, et sa lubad kerkida teemadel, mis tahavad nägemist, mis tahavad vaatlemist, lahti laskmist või teadvustamist. Puhasta oma alateadvust.

Samuti leidsin ühe huvitava ning kergesti teostatava raha külluse rituaali, mida tehakse täiskuu ajal.

Külluse rituaal

Muidugi on seda kõige parem teha keskööl.

Pane pada vett täis ja kukuta sinna hõbemünt.
Aseta pada endast vasakule, et kuusära paitaks vett.
Seejärel puuduta käeseljaga padas olevat vett ning selliselt, et su kätele paistaks see sama kuusära. Sümboolselt tähendab see selles rituaalis, et sa võtad vastu kuu hõbeda.

Kätt liigutades lausu: “Hea kuu, palun too mulle enda rikkus. Täida mu käed hõbeda ja kullaga. Kõik, mida sa annad, mu rahakott jõuab kanda.”

Korda seda 3x.
Kui lõpetad, siis kalla vesi maapinnale.

PS! Rituaalidega on alati üks põnev seik. Näiteks võid sa välja mõelda, et ma soovin seda, aga kui soovimise aeg kätte jõuab, siis tundub selle soovi välja ütlemine kuidagi raske või puine. Mina soovitan selle soovi sul selleks hetkeks kõrvale panna. Ma tean, et see võib sul olla tõeliselt suur vajadus, aga kui su tunne pole õige, siis sa manifesteerid midagi muud kui soovi. Soovi seda, mis tuleb kergelt, voolavalt!

Autor: Kaidi Laur

Allikas: http://catchingwish.com

Seotud