Loo endale armastav maailm

Maailmas on väga palju armastust ja meie südametes on palju armastust, kuid mõnikord läheb see meil meelest. Mõnikord arvame, et armastust pole piisavalt või et seda on piiratult. Nii kogumegi kõike, mis meil on, ja kardame sellest lahti lasta. Kardame armastust endast välja lasta. Aga need meie hulgast, kes on valmis õppima, saavad aru, et mida rohkem armastust meist välja voogab, seda rohkem armastust on meie sees… ja seda rohkem armastust saab meile osaks. See on lõputu ja ajatu.

Armastus on tõesti kõige võimsam tervendav jõud üldse. Ilma armastuseta ei suudaks me sugugi ellu jääda. Kui imikutele ei jagata armastust ja kiindumust, siis nad kuhtuvad ja surevad. Suurem osa meist arvab, et saab hakkama ka ilma armastuseta, kuid see pole nii. Meile endale suunatud armastus on tervendav vägi. Sellepärast tulebki olla iga päev võimalikult armastav. Seisa vähemalt kolm korda päevas käed laiali ja ütle: “Olen valmis laskma armastuse endasse. Armastust endasse lubada on turvaline.”

Olen väärt armastust

Armastust ei pea välja teenima, nii nagu ei pea välja teenima õigust hingata. Sul on õigus hingata… sest sa oled olemas. Sul on õigus olla armastatud… sest sa oled olemas. Rohkem polegi vaja teada. Sa oled enesearmastust väärt. Ära lase ühiskonna negatiivsetel seisukohtadel, vanematel või sõpradel külvata endasse arvamust, et sa pole küllaldaselt hea. Sinu olemuse reaalsus on see, et sa oled armastusväärne. Võta see teadmine vastu ja kanna seda endas. Kui teed seda siiralt, siis avastad, et inimesed kohtlevad sind armastusväärse inimesena.

Loo armastav maailm

Iga kord, kui mediteerid, visualiseeri ka tervenemist või ütle midagi sellist, mis on suunatud kogu planeedi tervenemisele. Sa oled seotud sarnaselt mõtlevate inimestega üle terve Maa.

Aita luua maailma, kus meil on turvaline üksteist armastada

Me saame aidata luua maailma, kus meil on turvaline üksteist armastada – kus meid armastatakse ja aktsepteeritakse sellistena, nagu oleme. See on midagi sellist, millest lapsena kõik unistasime – olla armastatud ja aktsepteeritud täpselt iseendana. Mitte alles siis, kui kasvame pikemaks, saame targemaks ja ilusamaks või oleme rohkem oma sugulase, õe-venna või naabri moodi. Vaid et meid oleks aktsepteeritud just sellistena, nagu olime.

Me kasvame suureks ja soovime sedasama – olla armastatud ja aktsepteeritud täpselt sellistena, nagu oleme just siin ja praegu. Kuid me ei pälvi seda teistelt seni, kuni ei suuda seda kõike endale ise anda. Kui oskame ennast armastada, muutub kergemaks ka teiste inimeste armastamine. Kui armastame ennast, ei tee me haiget ei endale ega teistele. Me laseme lahti kõigist eelarvamustest ja uskumustest teatud inimrühma suhtes, kes ei ole meie meelest piisavalt hea. Mõistes kui vapustavalt ilusad me kõik oleme, on meil olemas vastus maailmarahuks – maailm, kus meil on turvaline üksteist armastada.

Allikas: Avasta oma südame tarkus ja päästa valla omaenda ehtne vägi

Ärata südame vägi: järgi oma unistusi ja täida eluülesannet