Leia kontakt oma tõelise olemusega, sest vaid nii leiad sa elus õige tee

Mis on meditatsioon? Ma pean vajalikuks kirjutada see teema üle. Meditatsioon on kontakti loomine oma tõelise olemusega, mil me vaigistame oma tavateadvuse ning meie ajulained muunduvad beeta-sageduselt alfa- või isegi teetasagedusele. Sellises meditatiivses seisundis me ei mõtle argistele asjadele, mida õhtuks süüa teha või kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha. Me viibime seisundis, mil me kuuleme iseenda häält iseenda seest. Ja seepärast on ka ütlus: “Vaata enda sisse, kõik vastused on sinu sees olemas.” Nii kirjutab meditatsioonist Kõiksuse Kanaldused facebooki leht.

Meditatsiooniliike on erinevaid. Minu meditatsioonide näol on tegemist intensiivse ja tõsise energiatööga, mis on kaugel meeldivast meelelahutusest. Kuid mediteerimiseks võib pidada ka näiteks metsas jalutamist, ujumist, lillepärja punumist jne. Kõik tegevused, mis muudavad meie ajulainete sagedust, kaotades meid ära tavapärastest aeg-ruumi piirangutest on meditatsioon. Näiteks kasvõi kunstnikud, muusikud, heliloojad, kes on nii sügavalt enda tegevusse sukeldunud, et ümbritsevat reaalsust enam ei märka, on meditatiivses seisundis ja nad loovadki suurelt läbi oma Tõelise Olemuse puhast loomingut. Inimese sisemine Mina saab avalduda ainult siis kui me oleme kontaktis iseendaga, mitte väliste mõjutajatega. See, kuidas keegi oma Tõelise Olemusega kontakti leiab on juba igaühe individuaalne valik.

Eile kirjutas mulle üks inimene, kes teatas, et käis kaardipanija juures, kes ütles, et mediteerimine talle ei sobi ja see võib tema tervisele kahjustavalt mõjuda. Siinkohal tahaks öelda, et põhimõtteliselt võib neid sõnu tõlgendada järgmiselt: “Sa ära jumala eest otsi kontakti oma Tõelise Minaga, sest kui sa saad iseendaks, siis võib see sinu tervisele kahjustavalt mõjuda.”

Kallid inimesed, kõige enam kahjustabki tervist kaugenemine iseendast ja see on fakt! Mida vähem olla kontaktis oma Tõelise Olemusega, seda keerulisem on eristada olulist ebaolulisest. See, kuidas igaüks iseendani jõuab on tema enda valik ja tahe. Ja mediteerimine kindlasti ei tähenda ranges rätsepistes istumist ning ajukeemiaga manipuleerimist. Valige omale meeldivaid tegevusi, mis teid sügava elu-iluni viivad ja see ongi teie otsetee iseendasse. Kes soovib teadlikumalt juhendatud meditatsioonidega tegeleda, siis alustage sammhaaval ja leidke enda jaoks sobiv. On kergemaid rännakuid läbi kaunite juhenduste, on mantrate või hingamiste toel transi-seisunditesse jõudmisi ja on ka kehaväliste olekute eesmärke läbi süvameditatsioonide.

Inimesel on tema vaba taha ja seega on tal vaba valik ning ükski teine inimene peale sinu enda ei saa sulle öelda, mis on sinu jaoks õige ja sobiv.

Allikas: Kõiksuse Kanaldused facebooki leht

Seotud