Lea Dali Lioni raamat “Joonista valgus” kirjeldab sügavat vaimset ärkamist läbi keerulise tervenemisprotsessi

Äsja kirjastuselt Pilgrim ilmunud Lea Dali Lioni raamat “Joonista valgus. See on kõige uue algus” toob lugejani lauljatari kogemuse rinnavähiga ning jutustab tema läbi eneseotsingute ja -leidmiste kulgenud tervenemisteekonnast. Raamatu esitlus sõnas ja muusikas toimub sel kolmapäeval, 27. mail kell 18 Viru keskuse RahvaRaamatus.

“Olen äärmiselt tänulik kõikidele arstidele, kes mind tervenemiseteel aitasid ja toetasid. Ja olen südamest tänulik sellele erilisele õppetunnile, mis mulle tänu haigusele avanes. Minu jaoks kujunes tervenemise võtmeks sisemisel avastusretkel haiguse tuumpõhjusteni jõudmine – läbi nende lahendamise ja vaimse maailmaga tegelemise saan lugejatega jagada oma kogemust, taipamisi ja tervendamistehnikaid,” räägib raamatu autor ja muusik Lea Dali Lion, kelle jaoks oli kohtumine rinnavähiga imeline energeetiline uuenduskuur.

Lea Dali Lioni raamatus “Joonista valgus” on nii karmi reaalsust kui kaunist sügavat vaimsust. Lea kirjeldab detailselt keemiaraviga seotud vaevusi ja samal ajal toimuvaid vaimseid õppetunde ning kogemusi nähtamatu maailmaga, mida ta nimetab pärismaailmaks. Lugeja kulgeb koos peategelasega läbi raskuste uute vaimsete avaruste avastamiseni.

“Mulle anti ülevaltpoolt mõista, et pean raamatu ise kirjutama nii, nagu mina tunnen, et on õige. Minuga on juhtunud uskumatuid lugusid ja osa neist on põimitud ka sellesse raamatusse. Pärast seda, kui andsin avalikkusele teada, et olen põdenud haigust nimega vähk ja läbi teinud nii keemiaravi, operatsiooni kui kiiritusravi, hakkasin suurel hulgal kirju saama – kõigile neile eraldi vastata pole mul aga võimalik. Seega panin raamatusse kirja ka kogu informatsiooni, kuidas mina end aitama õppisin ja milliseid tehnikaid kasutasin,” kirjeldab autor raamatu saamislugu.

Koos raamatuga jõuab Lea Dali Lioni loomingu austajateni ka uhiuus laul “Joonista valgus”, mis on tema jaoks erilise tähtsusega. Tal oli seljataga kaheksakuune raviprotsess ning ta polnud ammu midagi loonud. Ja siis ühel ööl see tuli… “Lõpetasin viie paiku hommikul, just siis, kui kurjus magab. Tõmbasin demo iPod’i, et koos selle kauni lauluga, klapid peas, voodisse ronida ja uinuda,” kirjeldab muusik laulu sünnilugu. Kuula Lea Dali Lioni laulu “Joonista valgus” SIIT.

Lea Dali Lioni raamatu “Joonista valgus. See on kõige uue algus” esitlus toimub sel kolmapäeval, 27. mail kell 18 Viru keskuse RahvaRaamatus

Vaata ka Lea Dali Lioni raamatu “Joonista valgus. See on kõige uue algus” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Kuula Lea Dali Lioni Raado 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud