Laulja Margus Vaher soovitab: raamat “Mida naised tahavad?” aitab saada naiste mõistmises viimase leveli lõpubossiks

Armastatud laulja Margus Vaher soovitab Alkeemia raamatuklubi uut raamatut “Mida naised tahavad?”, mis aitab meestel naistest parmini aru saada, nende sisemisi vajadusi mõista ja panna naist end tundma printsessina.

Kellele ei meeldiks eksamile minnes teada, et kui leiad end keerulist ülesannet lahendades kitsikusest, on sobilik võrrand või valem märkamatu spikrina vajadusel olemas. Just sellisena mõjub John ja Julie Gottmanni kirjutatud raamat naiste loomulikest soovidest, instinktidest ja sissekodeeritud eeldustest mehele, kelle nad valivad endale püsivaks partneriks. Nagu raamatu autorid ka ise sundimatu kergusega mainivad, on nende raamat kirjutatud mehele, kelle perspektiiviks naisega suhtlemisel on harmooniline täisväärtuslik püsisuhe, mitte üürike armuseiklus.

Raamat ulatab peegli, et mees endale teadvustaks, kas ta tõepoolest armastab naist või armastab ta teda pigem omada. Kindel on see, et puurilnd kitsikusest pääsenuna sinna vabatahtlikult ei naase. Emotsionaalselt intelligentne mees teab, et nii paradoksaalne kui see ka ei tundu, siis kinkides naisele kogu maailma vabaduse, tõmbab säärane žest naist magnetina mehe juurde tagasi ning pole ime, kui ta otsustab punuda enda pesa just sellise mehe südame äärele. Meestele meeldivad väljakutsed.

Teost, mida käes hoiad, iseloomustab läbi huumoriprisma antud asjalikud selgitused ja nõuanded, kuidas panna oma naine parimas mõttes tundma nagu printsess. Kui seda suudad, siis ei tule kunagi ükski teine mees paari odava komplimendiga ega võta Su naist nendega jalust nõrgaks. Kui tahad saada lähisuhetes ja naiste mõistmises viimase leveli lõpubossiks, siis hoiad käes õiget raamatut, millest alustada.
Autor: Margus Vaher

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.