KUUVARJUTUSE SÕNUM: Tänane “punane” superkuu varjutus toob kaasa vajaduse leida tasakaalu oma elus ja hinges

Täna, 26.mail, kell 14:18 toimub kuuvarjutus superkuule, mis on ühtlasi ka verekuu. Loe, mida see endaga kaasa toob, kuidas sind mõjutab ja mis on teema, millele võiksid keskenduda vastavalt oma sodiaagimärgile.

Mis on superkuu? Kuu tiirleb ümber Maa elliptilisel orbiidil. Selle orbiidi Maale lähim punkt on 48 280 kilomeetrit lähemal kui kaugeim. Kuu vähim kaugus Maast on 356 410 ja suurim 406 700 kilomeetrit. Kuu orbiidi Maale lähedasimat punkti nimetatakse perigeeks ja kaugeimat apogeeks. Kui Kuu on parasjagu Maale lähimas punktis ehk perigees, ühtlasi täiskuufaasis ning oma orbiidil jõudnud parasjagu teisele poole Maad Päikese vastu ja peegeldab selle valgust, ongi tulemuseks superkuu.

Mis on verekuu? Kuuvarjutuse tulemusena värvub Kuu pind punakaks – kuna Maa kaaslase pinnale ei ulatunu enam otsene päikesevalgus, siis peegeldub nähtav valgus sinna Maa atmosfäärist. Seejuures on aga osa lainepikkusi atmosfääri poolt välja filtreeritud ning valdavalt jõuab Kuuni punase lainepikkuse valgus, muutes taevakeha “veriseks”.

Kuuvarjutuse ajal tasuks pigem tegeleda rahulike ja rahustavate asjadega. Kuigi meie piirkonnas varjutust jälgida ei saa, siis ei muuda see üleüldist mõju. Mediteeri, puhka, jaluta või kuula lõõgastavat muusikat. Mida enam suudad oma meele tasakaalu viia, seda kergemini suudad märgata, millised teemad sinu mõtetesse kerkivad ja mis emotsioonid tekivad. Kuuvarjutuse mõju kestab veel nädalaid ja isegi kuid, seega on hea võtta just nende eluvaldkondade parandamise ette, mille osas praegu nö märgi saad.

Kuuvarjutuse sõnum igale sodiaagimärgile:

Jäär: ma võin usaldada elu ja ei pea kõike oma kontrolli alla hoidma

Sõnn: ma avan oma meele erinevatele võimalustele, mis elu toob

Kaksikud: ma olen väärt armastust jagama ja vastu võtma

Vähk: ma leian rahu tuues oma tähelepanu käesolevasse hetke

Lõvi: ma usun oma võimetesse ja kuulan oma sisetunnet

Neitsi: olen iseendaga rahus, naudin üksi olemist

Kaalud: usaldan mugavustsoonist välja astuda

Skorpion: olen oma saatuse looja

Ambur: olen sisemiselt ja väliselt tugev

Kaljukits: ma suudan enda eest hoolitsemise läbi end tervendada

Veevalaja: ma suudan end ümbritsevaid inspireerida ja motiveerida

Kalad: ma kasutan oma andeid ja oskusi selleks, et aidata oma lähedasi

Loe lisaks: Alexis Varnumi maagilised nõuanded, kuidas kasutada kuuvarjutust maksimaalselt enda heaks ära

26. mail toimuv kuuvarjutus toob kaasa rahutu ja segase aja

Seotud