Kuuvarjutus Kaljukitse sodiaagimärgis pingestab inimsuhteid ning muudab emotsionaalseks

Taas on kätte jõudnud maagiline täiskuu aeg ning seekord mõjutavad Kuud maise, praktilise ja konkreetse Kaljukitse energiad. Täiskuu tipphetk on 5. juuli hommikul kell 7.44. Seekordne kuuvarjutus ei ole Eestis küll kahjuks nähtav, ent selle energeetiline mõju on siiski tuntav.

Nüüd kerkivad esile teemad, mis muidu on pigem varjatud. Inimesed kipuvad olema tundlikumad ja emotsionaalsemad kui tavaliselt. Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna ollakse pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad. Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust.

Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile. Enne tasub mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ning valestimõistmisest.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Võib esineda naha ja hammaste ülitundlikkust, samuti külma ja niiskuse talumatust. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Hea aeg on mõtelda läbi oma töö- ja rahaasjadega seonduvad küsimused. Samuti peaks nüüd laskma lahti neist teemadest, mis ei toimi ning millega seoses kerkivad üles negatiivsed emotsioonid ja hirmud.

Loe lisaks: Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud