KUULA ALKEEMIA PODCASTI! Anneli Urge “Teraapilised vestlused” | Holistilise regressiooni terapeut Heili Laido: “Ma soovin, et inimesed elaksid paremini!”

Alkeemia Podcasti külaline – suurte kogemustega psühholoog, koolitaja, holistilise regressiooni terapeut ja armastatud õppejõud Heili Laido, teeb oma igapäevast tööd suure rõõmuga. Teda motiveerib siiras huvi inimese ja tema elukäigu vastu. Kogenud terapeudina ei nõusta ta oma kliente, vaid usub ja usaldab, et inimene taipab ise, kuidas keerulistest olukordadest väärikalt välja tulla. Kõige olulisem on tunda iseennast, mida soovitas juba Delfi Oraakel ja teadvustada, et meil on alati õigus valida. Valida saame ka oma tundeid ja reaktsioone ja seda, mis infot me endale sisse kallame. Kuigi inimestele võib tunduda, et enesega tegelemiseks aega napib, on objektiivselt kõigil aega siiski piisavalt. Oluline on see, kuhu oma tähelepanu suuname, sest sinna, kuhu läheb tähelepanu, läheb ka energia.

Arutleme, kuidas säilitada vaimset tasakaalu Eestit tabanud tervise-, energia- ja julgeolekukriisi tingimustes. Kuidas mõjutab infomüra ja hirmutavate sõnade jõud meie vaimset tervist ja kuidas kahjulikke mõjutusi vältida? Kuhu oma muredega pöörduda, kui perearstide, psühhiaatrite ja kliiniliste psühholoogide abi jääb pikkade järjekordade tõttu kättesaamatuks? Kas antidepressandid lahendavad meie probleemid ära või leevendavad sümptomeid?

Avastame, kuidas mõjutavad meie suhted vanematega, vanad suguvõsamustrid ja uskumused meie elukäiku ja kes vastutab meie täiskasvanuelu ebaõnnestumiste eest.

Kuuleme, kuidas tervendada oma lapsepõlve hingehaavu ja kui efektiivsed on selleks holistilise regressiooniteraapia meetodid.

“Usun, et vestlus Heiliga on ka meie kuulajatele omamoodi teraapilise väärtusega ja abiks uute taipamiste, seoste või nö sisekaemuste tekkeks,” ütleb saatejuht Anneli Urge.

“Soovin, et inimesed elaksid paremini,” ütleb Heili Laido ja tema silmis on kelmikas säde.

KUULA PODCASTI:

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike “Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne”, (Pilgrim 2019) ja “Šokiterapeut” (Pilgrim 2021) autor.

Alkeemia Podcasti vestlus Heili Laidoga on Anneli Urge kolmas saade sarjast “Teraapilised vestlused.” Kuula ka saate esimest ja teist osa!

Seotud