Kuidas manifesteerida oma ellu armastust ja ideaalset partnerit?

Elu ilma armastuseta on justkui poolik. Kui sa pole veel endale kallimat leidnud ja alles ootad tema saabumist oma ellu, siis võiksid proovida universumi jõude pisut suunata. Loe, kuidas maagiliste nippide abil tõmmata oma ellu armastust.

Armumaagiaga tegelemisel pead kindlasti silmas pidama seda, et jääksid siiski valge maagia juurde, ehk siis ei kahjustaks kedagi teist ega kellegi teise huve. Kindlasti ei maksa vastu teise inimese tahtmist kedagi endaga siduma hakkata maagia teel, sest sellest sünnib ainult pahandust. Mida saad aga armumaagia abil teha, on enese atraktiivsemaks ja ligitõmbavamaks muutmine ning armastuse energia oma ellu tõmbamine.

Armumaagias on olulisel kohal ka kuufaasi jälgimine. Kui teed oma rituaali õigel ajal, siis läheb see kindlamini täide, kui teed selle järgimata taevaseid energiaid. Parim aeg on Kuu loomise ja täiskuu aeg.

Tõmba armastust ligi sensuaalsust suurendava kümblusega

Leia endale vaikne õhtu, kus viibid kodus üksi. Aseta vanni armastuse energiat suurendavad kristallid:

  • roosat kvartsi (romantilise armastuse kivi)
  • karneooli (kirglikkuse ja seksuaalse kivi)
  • rodokrosiiti (kivi, mis avab su südame armastusele)
  • granaati (seksuaalsuse ja kire kivi).

Võid kasutada neid kõiki koos või valida mõne neist oma tunnetuse abil välja. Kivid oleks soovitav asetada voolava vee alla, kui vanni veega täidad, nii aktiveerid samal ajal nende energia. Vannivette võiksid tilgutada paar tilka eeterlikku õli (ylang-ylang, jasmiin, roos) või veelgi parem kui sul leidub värsket basiilikut, siis lisa vanniveele ka basiiliku lehti, mis on tuntud kui armastust suurendav ja ligitõmbav taim. Lisaks süüta roosad ja punased küünlad. Enne vanni minemist rahusta oma meel. Olles vannis, keskendu sellele, et mõtled armastavaid mõtteid iseenda kohta, saadad mõttes armastust oma lähedastele ja universumile. Kui soovid, võid ka kuulata vaikset meditatiivset muusikat. Kõige parem on seda vanni teha noorkuu ajal, kuid tema mõju on tuntav ka muul ajal. Viibi vannis u. 15 minutit.

Partneri manifesteerimise rituaal

Selleks, et saada, mida sa tahad, pead sa kõigepealt iseenda sees selgusele jõudma, mida sa täpselt ootad oma elult ja armastuselt. Kui sa soovid armastust oma ellu, siis võiksid teha partneri manifesteerimine rituaali. Seda on soovitav teha õhtul, peale kella 22.00. Siinkohal alusta sellest, et alustad energeetiliselt õige ümbruskonna loomisest. Rahusta oma meel, süüta kolm valget küünalt ja pane põlema viiruk (võiksid kasutada sandlipuud). Võta valge paberileht ning pane kirja, milline peaks olema sinu tulevane partner. Kui kõik on kirjas, siis edasta oma soov universumile, öeldes: “Ma soovin, et just selline kaaslane tuleks mu ellu!”. Nüüd voldi paber kokku ja pane see võõraste silmade eest varjatud kohta ootama. Kui on möödunud kolm nädalat, siis võta paber uuesti välja. Loe seda veelkord. Seejärel süüta paber põlema küünlast ning lase sel tuhaks põleda. Enne, kui paberi süütad veendu, et teed seda turvalisel ja mittesüttival alusel. Saadud tuhk puhu Kuu poole ning kinnita endale veelkord mõttes, et usaldad selle teema nüüdsest kõrgemate jõudude kätte.

Selleks, et armumaagia toimiks, on vaja usku ja oma südame avamist. Samuti tasub meeles pidada, et igasugune armastus elus algab enesearmastusest. Seega kohtle oma keha ja hinge hoole, armastuse ja austusega, siis tulevad ka sinu ellu inimesed, kes sind samamoodi kohtlevad.

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud