Kuidas luua täiuslikku päeva? IV osa. 7 põhimõtet prioriteetse elu loomiseks – kirg, võimekus ja asjade edasilükkamine. Ela kooskõlas koos nende 3 põhimõttega

Prioriteetne elu leiab aset siis, kui su töö- ja isiklik elu toimivad koos. See on asjade teostamise muster, mis teeb sinust nii eduka organisaatori kui ka eduka isa või ema ja abikaasa.

Eesmärgistatult elamine on 360-kraadine meetod elamaks oma elu ja tegemaks oma tööd mõtestatult ning eesmärgistatult.

Lõpptulemusena, järgides neid põhimõtteid, teed sa kõik vajaliku, et teenida rohkem rikkust vähema aja ning väiksema stressiga. Järgnevaks toome ära 3 põhimõtet 7st:

Põhimõte 1: Kasvata oma kirge!

Kirg ongi edu alus. Sa pead armastama seda, mida sa teed. Ole põnevil väljavaatest luua omale täiuslik päev, minnes iga päev koju rahuolevalt, teades, et sa suudad kahekordistada oma sissetulekut ning vaba aega, elades samal ajal mõtestatult ning pühendudes oma unistuste täitmisele..

Põhimõte 2: Vähenda asjade edasilükkamist!

Sa ei pea olema suurepärane, et millegagi alustada, kuid sa pead alustama millegagi, et saada suurepäraseks!

Alusta kohe! Ära lase hirmul end peatada. Jookse oma kliendi juurde, kes on ärritunud, tuttava maakleri juurde, kellega sa ei saa kohtumist kokku leppida, käivita ärimudel, mida oled ammu tahtnud käivitada või võta tööle assistent, keda sa oled ammu plaaninud värvata. Kui sul on usk oma tulevikku, teadmised ja oskused tegemaks seda, mida on vaja teha ja impulss tegevuse kordamiseks, nii et sellest saab sinu uus harjumus, siis sul pole vaja enam asju edasi lükata.

Põhimõte 3: Vabasta oma võimekus!

Sa oled võimekam, kui sa ise arvata oskad. Nagu Norman Vincent Peale ütleb: “Igaüks suudab endaga teha just nii palju, kui palju ta tõeliselt seda tahab ja vaimselt otsustab teha. Me kõik oleme võimelised suuremateks tegudeks, kui ise suudame mõista.”

Varsti tulemas: 4 järgmist põhimõtet prioritiseeritud eluks, mis on samuti väga olulised, loomaks omale täiuslikku päeva.

*Prioriteetne Elu – elamine korra järgi, kus kõik on tähtsuse järgi paigas.

Allikas: http://success.com

Tõlkis: William Cerveza

Seotud