Kuidas luua küllust ja kaotada takistused?

Leia üles oma kõige suurem unistus, et asuda seda teostama. Meenuta oma kõige suuremaid soove, et need saaksid teoks. Pärast suvist pööripäeva avaneb energia, mis aitab meil manifesteerida kõike, vahendab Banaanisaar.ee.

See on nagu uue klassi esimene tund. Me tunneme seda imelist uut energiat juba kevadest ja oleme saanud osa selle võimalustest, ent mismoodi seda ise suunata? Mismoodi oma elus üldse energiaid ise suunata, kuidas neid ära tunda, märgata, kasutada parima ja vajalikuima elu manifesteerimiseks? Seda kõike näeme juulis.

Too välja oma kõige suurem soov ja sellest alustamegi. Mis sind seni takistanud on? Mis on see, miks su suur soov pole seni teoks saanud? Tavaliselt paneme oma uskumisega endale piirid.

Klassikalised piirangud puudutavad raha ja armastust.

Esimene näide. Ma ei leia kunagi kaaslast, kellega rahul olen, kes on minu ideaalne partner, sest ma lihtsalt olengi alati liikuv, rahulolematu, pole valmis ja kas ma seda vääringi?

Muudame selle kohe ära – minus on liikuvust, rahulolematust, ma olen ajas muutuv ja naudin seda, minu on ka püsivust ja rahu, naudin ka seda. Mul on ideaalne partner, kes täidab kõik mu vajadused ja kellele mina olen ideaalne partner, täites kõik tema vajadused ning me liigume ja kasvame koos, teineteist täiendades. Ma olen selleks valmis ja väärin seda.

Teine näide. Ma pean alati hakkama saama miinimumsummaga, mis katab mu põhivajadused, aga ei jäta ruumi millekski muuks. Mul pole õrna aimugi, kuidas ma saaksin endale finantsvabaduse ja nii palju raha, et ma ei pea seda lugema, vaid saan endale ja ümbritsevatele alati kõike võimaldada, näiteks reise ja maiseid hüvesid ning ennast seejuures teostada nii nagu mul vaja.

Muudame selle ka kohe ära. Ma tean viisi, kuidas saavutada finantsvabadus, et endale ja ümbritsevatele alati kõike võimaldada, kus mul on nii palju raha, et seda pole kunagi puudu, ma ei pea raha lugema ja see katab minu ja mind ümbritsevate kõik vajadused maksimaalselt nii, et jääb palju ülegi. Ma teostan ennast nii, nagu mul on vaja ja see toob mulle tagasi muuhulgas ka rahalist küllust.

Need on kaks tavalist näidet, mida olen ka enda elus kogenud – raha ja armastus. Ma näen seda iga päev, kuid alati imestan ikka uuesti – kui palju me ise ennast piirame ja kui hämmastavalt vabaks saame end ka ise luua!

Mõtle seejuures võimalikult täpselt. Palju sa raha soovid või mida sa konkreetselt sellega teha soovid? Sõpradele spontaanne aiapidu, Eesti esimene farmiloomade varjupaik, püsiannetus Toidupangale, toidukoht kodututele, jaht, oma maja mere ääres; reisid ürgkultuuride avastamiseks; suhe millise partneriga täpselt; mismoodi soovid armastust kogeda? Need on meelevaldsed näited, aga annab mõtte edasi – mida selgemini ja täpsemalt soovid, seda selgemalt see elu manifesteerub.

Siiski, takistused on elu osa, mida nendega siis teha?

Nippe takistustest läbi minemiseks

Mõtle ühe takistuse peale. Midagi, mis ei lase sul jõuda sinna, kuhu sa soovid jõuda. Mis see on? Too selle takistuse tunne endas esile. Kui see on nagu sein või blokk, siis sulandu läbi seina, saa sellega üheks, aktsepteeri seda – vahel on see ainus viis, kuidas sein saab kaduda. Alateadvuses olevad takistused (seinad) lahustuvad, kui nad saavad osaks teadvusest. Teadvus ja teadlikkus on see, mis need seinad sulatab.

Hirmuga on sarnane lugu. Ta on olemas nii maailmas kui sinu sees. Temast ei pea lahti saama. Sa lased tal olla enda sees ja maailmas ning avastad, et see ei valitse ei sind ega maailma.

Vägivald. Sa lased tal olla enda sees ja maailmas ning avastad, et see ei valitse ei sind ega maailma.

Kurjus, mustad jõud. Sa lased neil olla enda sees ja maailmas ning avastad, et need ei valitse ei sind ega maailma.

Headus, rõõm, rahu. Sa lased neil olla enda sees ja maailmas ning avastad, et need ei valitse ei sind ega maailma.

Mis siis valitseb? Imeline kõiksus, tasakaal ja sünergia. Me loome maailma iga hetke ja valikuga.
Kohas, kus sa kõike näed, saad teha valikud, mis sa soovid, et valitseb sind ja sinu maailma. Mida sa endast välja saadad ja mismoodi teistega ühenduse lood?

Igasugune otsimine on selle otsimine esimesena endas

Otsid tõelist armastust ja kaaslast, otsid tegelikult tähenduslikku suhet iseendaga; otsid materjaalset küllust, otsid külluse avaldumist endas; otsid julgeid väljakutseid, otsid julgust ja vaprust endas.

Seepärast otsi oma soovi esimesena alati endast. Millel iganes on su tähelepanu, see avaldub ja eksisteerib ning seda sa muudkui lood. Kuid sul on ka vägi seda muuta. Kõike, mida välja annad, saad tagasi. Lood head tunnet enda sees, annad seda välja ja saad ka tagasi. Leiad aktsepteerimise enda sees, annad seda välja ja saad ka tagasi.

Sinu tunne on sinu kompass

Kui leiad viisi, kuidas negatiivsega okei olla, näiteks hirmuga, lased sel ennast nii üleni haarata, et see valdab sind täielikult ja sa oled hirmuga üks, oled sellest üleni ja igati teadlik, siis avastad, et hirmul pole kuskile vastu pressida ja sa sulandud sellest lihtsalt läbi.

Tõeline headus pole positiivne! Jumal pole positiivne. Allikas pole positiivne. Kui Allika energia lõi nii negatiivse, positiivse ja kõik vahepealse, siis kuidas saaks see olla ainult positiivne – Allikas on alati kõikehaarav! Seepärast on ka võti lasta kõigel olla. Sest siit algavad muutused.

Kus küllus end ilmutab? Kuidas sa küllust näed?

Kuigi küllus on alati kõikjal ja alati olemas, leidub kohti, kus selle vormid selgelt avalduvad. Küllus rõõmus ja loomingus manifesteerib ennast näiteks laste rõõmus, seda võib näha osaledes laste mängus. Või ka kohas, kus inimesed vabalt loovad ja oma tegevust naudivad, näiteks ühiselt muusika tegemine.

Küllus armastuses paistab välja pulmades, nüüd juulikuus on kindlasti võimalusi osaleda siiralt ja täielikult mõnes pulmas.

Küllus Allikaga kontaktis manifesteerub vaimsetes tegevustes, osale mõtestatud meditatsioonidel, palveringides, erinevate uskude kogutuste töös, aga ka looduses. Looduses ilmutab ennast ka küllus ilus ja harmoonias. Kus iganes leiad harmoonias inimesed, leiad ka ilu ja harmoonia inimeses avaldumas.

Kus võiks näha külluslikku materjaalset rikkust? Kus raha end ilmutab? Raha liigub pangas, liigub kaubanduses. Küll aga leiad raha kohalolekut näiteks kallite hotellide fuajeedes, kus liiguvad rahaga heas kontaktis inimesed. Golfiklubis, kallites restoranides, jahtklubis, teatud elurajoonides. Raha ja küllust koged eriliselt selgelt raha käes hoides ja kaasas kandes.

Mis iganes küllust sa kogeda soovid, viibi nendes kohtades, kus see avaldub, et kontakti selgemini tunnetada. Aktsepteerimine, tänutunne ja armastus on võtmesõnad.

Edaspidi oskad näha seda juba igal pool ja seda vastavalt soovile võimendada või vähendada. Kui soovid head ja külluslikku tunnet aktsepteeri kõike, mis maailmas olemas, seejärel tee valik, mida sa soovid siit enda jaoks esile tuua – näiteks head tunnet – leia see endas üles ja see hakkab peegelduma ka su ümber. Su kaaslane, sõbrad, töö hakkab peegeldama sulle tunnet, mis su sees on.

Leia viis, kuidas nautida seda, mis on praegu, vastasel juhul ei paku midagi rahuldust. Ainus, mis olemas on, on praegu. Ole siin. See on ainus, mis eksisteerib ja kus sa lood kõike, mis on. Eksisteerib kõik, millele sa tähelepanu suunad.

Igas hetkes on võrdselt kõike. Nüüd, kui sa lased ka oma elus kõigel olla, hakkad sa seda nägema ega võimenda meelevaldselt halba või ebamugavat. Mida sa otsustad näha, on küsimus.

Mõtle välja suurim soov, tunneta, mis on need takistused, miks sa seda soovi veel täitnud pole, lahusta need takistusega üheks saades. Seejärel leia küllus, kus su soov avaldub ja mine selle energia sisse, et see selgemini ka enda ellu manifesteerida.

Võtame vastu, mis meile on antud ja jagame edasi, mida oleme saanud.

Taevalikku armastust ja maist küllust!

Autor: Liisa-Indra Pajuste

Allikas: Banaanisaar.ee

Seotud