Kui kohtad mõnda neist loomadest, siis on see märguanne “ülevalt”, mida tasub tähele panna

Kui sinu elus liiguvad asjad allamäge või sind on ees ootamas mõni oht, siis annab universum sellest tavaliselt sulle ka hoiatava märguande. Iseasi on muidugi see, kas sa paned neid märke tähele ja oskad neist midagi välja lugeda. Loe, mida tähendab, kui kohtad mõnd kindlat looma.

Loomad on sõnumitoojad. Nad elavad meie kõrval ja aitavad meid suhtlemisel teistsuguse, varjatuma maailmaga. Loomadelt on palju õppida ning neisse tuleks alati austusega suhtuda. Juba meie esivanemad teadsid, et loomadega on võimalik suhelda, saada neilt märke ja paluda neilt abi. Pööra tähelepanu sellele, kui kohtad mõnda looma, olgu see siis unes või ilmsi.

Vaata järgi, missugust sõnumit erinevad loomad kannavad

Rebane

See loom ilmub tavaliselt siis, kui oled omadega mingis mõttes ummikusse jooksnud. Rebane tähistab uue tee leidmist. Ürita oma elu pisut teise nurga alt vaadata. Ehk oled liiga pingsalt ja klammerdunult millestki kinni hoidmas ja ei näe seetõttu teisi võimalusi. Vaata avatud pilguga ja vajadusel küsi kellegi nõu. Nii saad leida oma küsimustele lahendused.

Hunt

Pead pöörama tähelepanu neile, kes sind ümbritsevad. Sinu suhted oma sõprade ja perega on hetkel väga olulised. Isegi kui tunned, et pead oma elus üksi edasi minema, siis ära jäta oma kaaslasi teadmatusse, vaid anna neile teada oma plaanidest ja vajadustest.

Liblikas

Kui kohtad liblikat, siis tea, et ta tuli sulle meenutama, et pead oma tunded vabaks laskma. Ära hoia endas oma emotsioone, vaid väljenda neid. See laseb sul inimesena areneda ja kasvada.

Kiil

Kohates kiili saad märguande, et oled õigel teel ja suundud sinna, kuhu minema pead. Sinu kaitseinglid valvavad su üle ja sa ei peaks kaotama lootust, sest kõik on hästi.

Lepatriinu

Lepatriinu ilmumine on alate hea märk. See näitab, et asjad liiguvad sinu jaoks soodsas suunas. Nüüd tasub sul veidi veel pingutada ja anda endast parim selleks, et saavutada oma eesmärke.

Ämblik

Kui kohtad ämblikku, siis tea, et vaimumaailm soovib sinuga ühendust võtta ja sulle teadet edasi anda. Sa peaksid kasutama senisest enam oma loovust ja julgema oma mõtteid teoks teha.

Madu

Madu kohates tea, et sa pead nüüd senisest rohkem endale teadvustama oma kirgi. Kui oled oma tõelisest loomusest teadlik, siis suudad sa ka jõuda kõrgemale vaimsele tasemele ja olla sina ise.

Sisalik

Kui sinu teele ilmub sisalik, siis peaksid võtma teadmiseks, et pead iseendale rohkem tähelepanu pöörama. Samuti peaksid olema rohkem positiivne. Kui kohtad sisalikku korduvalt või on neid mitu, siis peaksid hoolega järele mõtlema, et ega sa ei ole oma sihti elus kaotanud.

Öökull

Kui sulle ilmutab end unes või ilmsi öökull, siis tea, et peaksid oma instinktidele senisest palju rohkem tähelepanu pöörama.

Kaaren

Kui sulle ilmutab end see lind, siis tuleks sul hoolikalt järgi mõelda, kas mõned teemad sinu elus ehk ei ole oma aega juba ära elanud. See on märguanne “surma ja uuestisünni” tsüklist. Midagi peab sinu elust lahkuma, et uus saaks tulla.

Kotkas

Kui sulle ilmutab end see lind, siis oled teel kõrgamatele vaimsetele tasanditele.

Hirv

Hirve nägemine tähistab meie süütust, puhtust ja õrnust. Samuti meenutab see, et ei tasu karta teistele oma haavatavaid külgi näidata. Ole ka ise rohkem hooliv ja armastav nende suhtes, kes sinu elus on.

Loe lisaks: Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Puhasta oma karmat: vabane eelmistest eludest pärit piirangutest ja blokeeringutest

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Seotud