Kristallidega kevadväsimuse vastu: milline kristall aitab sinu tähemärgil ärgata talvest ja rõõmsalt kevadele vastu minna

Koos kevade saabumisega peaks meie keha ja meel rõõmsalt ja energiast pakatavana ärkama. Siiski tunnevad paljud meist end väsinuna ja siin saavad ulatada oma abikäe väekad kristallid, mis aitavad tõsta energiataset ja parandada meeleolu.

Leia endale sobiv kristall ning hoia seda enda läheduses, et tema mõju saaks oma töö teha. Võid kristalli hoida oma töölaual, magamise ajal voodi juures või kanda seda ehtena enda küljes. Ära unusta kristalle ka aegajalt puhastamast ja uuesti laadimast. Kuidas seda teha, loe SIIT.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Merevaik, mis pole küll kristall, vaid kivistunud vaik, kuid sel kivil on tugev side Maaga ning ta neelab negatiivseid energiaid ja muudab need positiivseteks. Psühholoogiliselt on tal võime tuua stabiilsust, rahu ja rõõmu.

Kaljukits (22. detsember – 19.)

Roheline turmaliin, mis avab südametšakra, edendab kannatlikkust, toob tasakaalu ja eluõõmu. Muundades negatiivse energia positiivseks ja hajutades hirme on ta suurepärane õitsengu ja helguse kivi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Päikesekivi, mis on rõõmurikas ja säramist inspireeriv kivi. See toob elurõõmu ja head enesetunnet. Ta suurendab sisemist valgust ja energiat. Kiirates päikese säravat jõudu, laseb ta nautida elumõnusid ja suurendab õnnelike juhuste osakaalu elus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tsitriin, mis on õnnelik ja helde kivi ja innustab jagama seda, mis teil on. Sel on vägi anda rõõmu ning eemaldada nukrust ja negatiivsust. Psühholoogiliselt tõstab tsitriin enesehinnangut ja eneseusaldust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Roosa kvarts, mis on rahu ja armastuse kivi. Ta puhastab ja avab südame ning suurendab sisemist harmooniat. Eemaldab kogu negatiivse energia ja suurendab enesearmastust ning õnnetunnet.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Krüsokolla, mis suurendab sisemist tasakaalu, võimendab isiklikku väge ja eemaldab negatiivsuse. Emotsionaalselt soodustab ta tõerääkimist, varustab motivatsiooniga ja toob kaasa rõõmu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kaltsedon, mis harmoniseerib meelt, keha, tunded ja vaimu. Sisendab heatahtlikkust ja muudab melanhoolia rõõmuks. Psühholoogiliselt vähendab eneses kahtlemist ja hajutab negatiivseid mõtteid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Kassisilm, mis on maandav kivi, kuid stimuleerib intuitsiooni. Hajutab aurast negatiivset energiat ja annab kaitset. See toob eneseusaldust, õnnetunnet, meelerahu ja head õnne.

Neitsi (24. august – 23. september)

Karneool, mis on kõrge energiaga stabiliseeriv kivi. Ta taastab elujõu ja motivatsiooni ning kõrvaldab hirmud. Karneool edendab positiivsust ja rõõmu ning laseb ennast armastada ja usaldada. Samuti kaitseb ta kurja silma ja negatiivsuse eest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Smaragd, mis kindlustab emotsionaalse ja füüsilise tasakaalu, elimineerib negatiivsuse ja toob kaasa positiivsed mõjud. See kivi soodustab võimet nautida elu täies ulatuses.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Topaas, mille energia annab rõõmu, heldekäelisust, küllust ja head tervist. See on armastuse ja rikkuse kivi, mis toob kaasa eduka sihtide saavutamise. Psühholoogiliselt aitab ta suurendada eneseusaldust ja levitab päikesepaistet kõikjale enda ümber.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Türkiis, mis toob tröösti vaimule ja heaolu kehale. Ta hajutab negatiivset energiat ja tugevdab stabiilsust. Tekitab sisemist rahu ning aitab vältida meeleolukõikumisi.
Toimetas: Katrin Oidra

Seotud