Kosmoseolend Bashar soovitab: kolm põhielementi õnnelikuks eluks

Loe tulnukatsivilisatsioonist pärit olendi õpetusi sellest, kuidas suurendada õnnetunnet. Maavälise olendi kanaldusi saab näha ka dokumentaalfilmis “Esimene kontakt”. Film, mis räägib tulnukate tsivilisatsioonist pärit Basharist ja teda kanaldavast Darryl Ankast, linastub vaid seitse korda alates reedest, 13. jaanuarist kell 19 kinos Artis.

“Esimene kontakt” on ainulaadne dokumentaalfilm tõestisündinud loost, filmi autori Darryl Anka kokkupuutest UFO-dega, mis viis kokku teda maavälise olendiga, keda kutsutakse Bashariks. Darryl hakkas kanaldama Bashari, kes annab edasi sõnumeid, et valmistada meie planeet Maa ette kohtumiseks maaväliste tsivilisatsioonidega. Bashar on öelnud, et suure tõenäosusega algavad sammud avaliku kontakti loomiseks millalgi ajavahemikus 2025-2033.

Film ei uuri mitte ainult maavälise kontakti võimalikku positiivset mõju meie ühiskonnale, vaid ühtlasi demüstifitseerib kanaldamise – suhtlemisviisi, mille abil Darryl on võimeline dimensioonidevahelise olendiga suhtlema.

Kanaldamine on loomulikul teel muutunud meeleseisund, mille võib mitte ainult igaüks saavutada, vaid väga paljud ka kogevad seda. Millal iganes sa teed midagi, mida tõeliselt armastad, elad välja oma kirge, väljendad oma armastust ja loovust, oled millestki tõeliselt haaratud või isegi siis, kui koged sügavat meditatsiooni, võib see kujutada endast kanaldamisseisundit. Ajulainete võnkesagedus muutub siis “gamma”-sageduseks, nii umbes 40 kuni 100Hz, mis võimaldab meelel toimida kõrgema -ühilduvuse, -perspektiivi ja -teadlikkuse tasandil kui tavaliselt ärkvel olles.

Kontakteeritu võib olla igaüks Maa peal, kellel on olnud lähikokkupuude ja otsene kontakt tulnukaga. Selline kohtumine on harva juhuslik ning neil näib olevat alati sama eesmärk – need on seotud kas kontakti ettevalmistamisega või on osa mõnest “suuremast” programmist, mis on seotud Maa ja teiste tsivilisatsioonidega.

Bashar vastab küsimustele, millele on vastuseid otsitud tuhandeid aastaid, läbi kanaldamise ning selgitab, kuidas universum toimib ja kuidas meist igaüks loob ise selle reaalsuse, mida ta kogeb. Bashari sõnumeid on viimase kolme aastakümne jooksul kuulanud tuhanded inimesed üle kogu maailma, kellel on olnud võimalus rakendada oma ellu tema juhtnööre ning luua reaalsus, mida nad soovivad.

Bashari ja tema sõnumite kohta leiab lisainfot veebilehelt Solarise keskuses) ajavahemikul reede, 13. jaanuarist kuni neljapäeva, 19. jaanuarini, algusega kell 19.00, filmil on eesti- ja venekeelsed subtiitrid.

Uuri lisa filmi “Esimene kontakt” kohta: First Contact, IMDB ja facebookist.

Pileteid on võimalik osta Piletilevist või Artis kinost.

Seotud