Kolm sodiaagimärki, keda ootab novembris ees tõeliselt suurepärane aeg

November toob kaasa pimeduse ning paljude jaoks seostub see aeg aastas kurbuse ja üksindusega. Ometi ei tasu meeleolul langeda lasta, sest ka sel perioodil on meile palju ilusat ja rõõmustavat pakkuda. Eriti hea saab kuu olema aga just nende kolme sodiaagimärgi jaoks, kellest allpool juttu tuleb.

November saab olema tegelikult hea kuu kõikidele sodiaagimärkidele, kuid kõige paremini õnnestuvad asjad Kaksikute, Amburite ja Veevalajate jaoks.

November toob kaasa põneva aja. Alustame noorkuuga Skorpionis 4. kuupäeval, Merkuuriga Kaaludes 5. kuupäeval ja Veenusega Amburis samal kuupäeval. 19. novembril kogeme Kuuvarjutust Sõnnis ja 24. novembril liigub Merkuur Amburisse. Kui olete avatud headusele ja kõigele uuele ning oma meelestatuselt entusiastlik, siis saate kogeda kõike head, mida need taevased seisud võivad kaasa tuua.

Kaksikutele (22. mai – 21. juuni) kujuneb kuu esimene pool mõõdukalt edukaks, kuid just kuu teine pool on aeg, kus nad hakkavad tõeliselt särama. Neid ootab hea aeg just tööalaselt ning peale 14. novembrit peaks saabuma hea uudis, mida ollakse oodanud. See võib tähendada nii unistuste ameti saamist, palgatõusu, töötingimuste paranemist või muud positiivset, mis teeb tõeliselt rõõmu. Alates 19. novembrist peaksid asjad veelgi sujuvamalt liikuma hakkama ning Kaksikud avastavad ka enda potentsiaali, mida kasutades suudavad nad oma unistusi realiseerida.

Amburitele (23. november – 21. detsember), eriti just neile, kes on sündinud novembris, toob kuu kaasa edu igal alal. Kõik, mida nad ette võtavad, sujub imeliselt ladusalt. Amburid suudavad tänapäeva segases ja pidevalt muutuvad maailmas säilitada selge pea ja ratsionaalse mõtlemise ning pakuvad tuge ja stabiilsust ka teistele. Eriti hästi sujuvad sõprussuhted, sest üksteisemõistmine sujub hästi ning ka empaatiavõime on Amburitel praegu suur.

Veevalajatele (20. jaanuar – 18. veebruar) toob see kuu kaasa rahu ja õnnetunnet. Nüüd ei häiri pisiasjad ega tähtsusetud seigad, mida aegajalt võib ette tulla. Veevalajad suudavad olla nemad ise ning naudivad seda kogu hingest. Veevalajate armuelu saab novembris sisse uue hoo ning toob seega kaasas õnnetunnet ja elevust. Kui varasemalt on nad tundnud, et nende elus on mõnel valdkonnal peal piirangud, siis nüüd saadakse neist üle ning avastatakse uued võimalused, kuidas edu saavutada.

Loe lisaks: Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2021 suure armastuse

Need on sodiaagimärgid, kes leiavad aastal 2021 suure õnne

Seotud