Kiirtee külluseni | Kõige kiirem viis oma ellu raha ja kõige muu meeldiva toomiseks on see, kui tunned end juba praegu õnnelikuna!

Tahan sulle avaldada Saladuse saladuse. Kiirtee endale kõige selle saamiseks, mida elult tahad, on olla KOHE PRAEGU õnnelik ja tunda end õnnelikuna! See on kiireim viis, kuidas tuua oma ellu raha ja kõike muud, mida tahad. Keskendu nende rõõmu ja õnne tunnete kiirgamisele universumisse. Seda tehes mõtled paratamatult rõõmu- ja õnneküllaseid mõtteid ning tõmbad ligi kõike seda, mis sulle rõõmu ja õnne toovad. See ei hõlma mitte ainult rahalist jõukust, vaid ka kõike muud, mida soovid. Külgetõmbeseadus peegeldab sinu sügavaimad mõtted ja tunded tagasi sinu elupiltide ja -kogemustena.

Lihtsamalt öeldes on kõige kiirem viis oma ellu raha ja kõige muu meeldiva toomiseks see, kui tunned end juba praegu õnnelikuna.

Kui oled samasugune nagu enamik inimesi, siis oled terve elu öelnud endale midagi sellist: „Ma saan õnnelikuks siis, kui mul on rohkem raha“ või „ma saan õnnelikuks siis, kui mul on parem maja“ või „ma saan õnnelikuks siis, kui leian töökoha või saan ametikõrgendust“ või „ma saan õnnelikuks siis, kui mu lapsed on ülikooli lõpetanud“ või „ma saan õnnelikuks siis, kui võin viimaks reisile minna“. Kui see nii on, siis ei saa sa neid asju kunagi, sest sinu mõtted on vastuolus külgetõmbeseadusega.

Pead esmalt olema õnnelik, et saada õnneküllaseid asju! Kuidagi teisiti seda juhtuda ei saa, sest mida tahes sa elult ka saada ei tahaks, pead esmalt oma mõtete ja tunnete kaudu sama asja välja kiirgama! Sul pole kontrolli kõigi oma mõtete üle, aga sa saad kontrollida oma tundeid ning võid neid muuta mis tahes olukorra suhtes, ükskõik mis sinu ümber ka ei toimuks.

Kui muudad oma tundeid mõne olukorra suhtes, peab olukord ise vastavalt muutuma, et peegeldada sinu uusi mõtteid ja tundeid. Kui sinu elus on juhtunud midagi negatiivset, saad olukorda muuta oma tunnete muutmise teel. Kunagi ei ole liiga hilja, sest sul on alati võimalik oma tundeid muuta. Et saada ihaldatut ja muuta kõik selleks, mida soovid, piisab vaid oma enesetunde muutmisest!

Võib-olla soovid reisile minna, ent kui tunned pettumust sellepärast, et sa seda teha ei saa, siis koged jätkuvalt reisimisega seoses olukordi, mis sul reisimist takistavad, kuni sa oma tundeid ei muuda. Külgetõmbeseadus paneb tööle kõik asjaolud, mis sul reisimist võimaldavad, aga selle vastuvõtmiseks pead end reisimise suhtes hästi tundma.

Rahaga on sama lugu. Pead end raha suhtes hästi tundma, et raha rohkem ligi tõmmata. Kuidas sa end raha suhtes tunned? Enamik inimesi vastaksid, et tunnevad end raha suhtes hästi, aga kui neil pole piisavalt raha, siis ei tunne nad end sugugi hästi. Kui inimesel on olemas piisavalt raha, siis tunneb ta end kindlasti raha suhtes hästi. Niisiis võid ise aimata, kuidas end raha suhtes tunned, sest kui sul pole olemas piisavalt raha, siis ei tunne sa end raha suhtes hästi. See on oluline, sest sinu rahaline olukord elus ei muutu kunagi, kui sa end raha suhtes hästi ei tunne. Tegelikult takistavad need negatiivsed tunded raha suhtes rahal sinuni jõudmast! Ja mis veel hullem, need negatiivsed tunded raha suhtes tõmbavad ligi negatiivseid olukordi, näiteks suuri arveid või asjade rikkiminekut, mis kõik sinult veelgi rohkem raha võtavad. Kui reageerid suurele arvele negatiivsete tunnetega, siis edastad raha suhtes veel rohkem negatiivseid tundeid, mis toovad sulle veel rohkem negatiivseid olukordi, mis omakorda nõuavad sinult veelgi rohkem raha.

Sa pead selle nõiaringi katkestama ja peatad selle, kui hakkad end raha suhtes hästi tundma. Kui muudad oma suhtumist rahasse, muutub ka raha hulk sinu elus. Mida paremini end raha suhtes tunned, seda rohkem raha magnetina endale ligi tõmbad.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud