Kes on hingekaksik ehk kuidas ära tunda, et oled kohtunud oma hinge teise poolega?

Meil kõigil on ainult üks hingekaksik, kellega sa tõenäoliselt ei ole veetnud koos eriti palju elusid, kuid kellega sa kunagi uuesti kohtud. Hingekaksik ei ole seesama, kes on hingesugulane, kellega sa oled olnud koos palju elusid ja omandanud erinevaid kogemusi.

Hingekaksik, keda kutsutakse ka kaksikleegiks või kaksikhingeks, on põhimõtteliselt meie hinge teine osa ja meil kõigil saab olla ainult üks kaksikhing. Peale hingede eraldumist läksid nad läbi reinkarnatsioonide oma teed, kehastudes uuesti ja uuesti, et omandada inimkogemusi, enne kui nad uuesti kokku saavad. Ideaalis juhtub see juhul, kui mõlemal hingel on siin Maa peal viimane kehastus, et nad saaksid üheskoos valgustuda. Tõenäoliselt ei ole sa oma kaksikleegiga veetnud koos eriti palju elusid.

Iga kaksikhing eraldi on täiuslik hing, mitte justkui poolik hing. Mõlema ülesanne on saada täiuslikumaks, balansseerides enda naiselikku ja mehelikku poolt ja ideaalis saada valgustunuks, enne kui nad taas ühinevad. Selles ühenduses on siis juba kaks täiuslikku olendit. Kõik teised suhted siin elus läbi erinevate kehastuste on justkui ettevalmistus suhteks meie kaksikleegiga.

Kes on hingesugulane?

Hingesugulane tuleb meie hingeperekonnast. Hingesugulastega oleme veetnud palju elusid ja saanud läbi nende elude erinevaid kogemusi. Nemad aitavad meil kasvada ja areneda, tekitada ja lahendada karmat. Lähtuvalt iidsest tarkusest, kui hing on sündinud või laskunud Allikast Maale, tehakse seda grupina. Hinged meie grupis on meie hingesugulased, nad on meile väga sarnased ka vibratsiooniliselt.

Siis jaotatakse iga hing kaheks, kust moodustuvad hingekaksikud.

Hingesugulane on sinuga sarnane hinge tasandil ja hingesugulasega oled sa omandanud palju kogemusi läbi erinevate elude erinevates suhetes omavahel – sugulased, ema-laps, parimad sõbrad ja ka romantilised suhted. Neis suhetes on sügav armastus teineteise vastu ja spirituaalne side, mis eristab neid teistest inimestest sinu elus. Jutuajamised hingesugulasega on enamasti sügavad, personaalsest kasvamisest ja teenistusest, et teha maailmast parem koht. Meil võib olla läbi elu palju erinevaid hingesugulasi, kes aitavad meil kasvada spirituaalselt.

Kas ma olen oma kaksikleegiga kohtunud?

Kaksikleegiga ühinemine on üks kõige täiuslikumaid suhteid, mida me inimesena saame tajuda. Kaksikleegi-paarid on olnud väga haruldased, aga tänu kiirendatud spirituaalsele transformatsioonile ja võimalustele näeme, et aina rohkem hingekaksikuid leiab teineteist. Inimesed arenevad, õpivad ja tervenevad nii kiiresti, et saavad oma kaksikleegiga kohtumiseks kiiremini valmis. Mis varem võttis aega elusid, saab tänapäeval tehtud juba kas aastate või isegi kuudega. See on rabav kiirendus, mida me oma planeedil läbi teeme.

Kui hingekaksikud saavad kokku, on alati mängus spirituaalne ülesanne. See on esmane eesmärk teineteise leidmisel, kuna nende ühinemisel toimub väga suure kreatiivse energia vabanemine, et seda kasutada mõlema missiooniks siin maal. Aina rohkem ja rohkem kaksikleeke püüavad kokku saada, et aidata inimkonnal läbi teha suurt teadvusenihet.

Tihtipeale on katsed kaksikleegiga ühineda ebaõnnestunud, kuna inimene ei ole päris valmis selleks intensiivseks energiaks, mis ühinemisel tekib. See on väga palju intensiivsem kui tavaline side inimesega ja see ühendus toimub hinge tasandil, mitte niivõrd füüsilisel ja emotsionaalsel, kuid see ei tähenda, et nende inimeste vahel ei ole tugevat tõmmet. Kõige tugevamaks tõmbeks on muidugi hing. Paljud inimesed arvavad, et nad on leidnud oma hingekaksiku, kuna nende tõmme on tugev, kuid see võib olla ka kehaline tõmme, eelkõige meie kehaline vajadus, mitte kaksikleegi jumalik armastus.

Sinu võimalus kohata ja jääda kokku oma kaksikleegiga sõltub sellest, kui arenenud sinu hing on ja kui palju on sul pagasit Maal elatud eludest, mida oled eelnevalt puhastanud. Kaksikleegi-suhted ei püsi seetõttu, et seal on palju emotsionaalset puhastamata pagasit, mis on enne kokkusaamist jäänud kummalgi puhastamata. Väga tähtis on, et hingekaksiku kohalolu puhul ei oleks teie vahel midagi lahendamata, mis võiks blokeerida teie lähedust. See tähendab, et kõik, vajab veel tervendamist, tuleb hingekaksikuga kohtudes esile. Kõik mustrid!

Kui kaksikleegid ühinevad, tajuvad mõlemad enda spirituaalse arengu kiirenemist ja hinge ärkamist. Nad satuvad kiirteele, kus õpivad spirituaalset tarkust ja kogevad erinevaid teadvusseisundeid. Lähedus ja sarnasus hingetasandil võib tunduda lausa üleloomulik: sa vaatad iseennast nagu oma kaaslast, meelde tulevad paljud minevikukogemused. Sellises suhtes on väga tugev kõrgem juhatus ja enamasti ühel või ka mõlemal on väga tugev kanal, et ühenduda Vaimuga. Nende suhtlus on telepaatiline ja teineteisega kallistamine on nagu oma koju tulemine, läbi mille saad tohutult hingetoitu ja -jõudu.

Hingekaksikute Antera ja Omarani isiklik kogemus

Antera ja Omaran on kaksikleegid. Pärast tutvumist aastal 1994 said üsna pea iseseisvalt teada, et on kaksikleegid. Nad teadsid kohe, et neid juhatas kokku Hing, aga nad pidid üle saama mitmest raskusest, enne kui said kokku ja ületama ka raskusi selleks, et jääda kokku.

1998. aastal külastas neid ülestõusnud meister St. Germain, kes palus, et nad kannaksid kaksikleegi arhetüübi energiad siia planeedile. Nad võtsid selle väljakutse vastu ja said siseplaanides väga võimsa energeetilise pühitsuse. Pärast aastast katseaega õpetati neid aina rohkem ja rohkem, kuidas kasutada kaksikleegi energiaid.

Alates sellest on Antera ja Omaran jaganud teadmist hingekaksikutest paljudele inimestele. Antera raamat “Kaksikleegid: tõene lugu taasühendumisest” (Twin Flame; True story of soul reunion) kirjeldab seda intensiivset protsessi, mida Omaran ja Antera tegid läbi enne taasühendumist ja mis andis tõuke Hingele saada üle raskustest, et taasühineda. Samuti räägib ta väljakutsetest, mis neile esitati selleks, et nad saaksid edasi liikuda spirituaalses teenistuses. See on imeline, inspireeriv lugu tõelisest armastusest ja lootusest, eriti valgustöötajatele.

Antera ja Omaran on abielus. Nad viivad läbi ka abielupühitsusi. Antera ja Omarani koduleht: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on su hingesugulane

Teekond oma hingesugulaseni: kuidas teda ära tunda?

Inglid aitavad | Leia oma hingesugulane ja tervenda oma suhet

Seotud