Kes laulab Sinuga ühist hingelaulu?

Elu käib läbi muusika, heli on valgust andev sõna, mis loob häälikuid. Nad häälduvad läbi keha, et tõesti vormida mateeriat. Me oleme lõppematu rammu väljendajad läbi tegude, mis laulavad draakoniradadel.

Iga eales lausutud sõna kajab ilmaruumis. Nad ei kao mitte kuhugi, vaid jäävad kajama kuni nad on õhkõrnad nagu tolmuterad. Hoolega kuulates võime kuulda oma esivanemate hääli ühiselt sosistamas. Regilaulud, teadmisidad ja loitsud kõlavad siiani ürgmetsa laantes – meie DNAs.

Muistsetel Keldi rahvastel olid üle maa püsivad koorid. Nad hoidsid läbi laulu üleval oma hallatava ala vaimsust. Need koorid koosnesid kaheteistkümnest liikmest, mis vahetusid iga teatud aja tagant ning neis kestis katkematu lauluviis, mis hoidis üleval ühisteadvust lokaalsel tasandil.

Aborigeenidel on laululiinid, millele laps sünnib ning võib üle kogu maa rännata mööda iseendale omaseid trajektoore. See on tema hinge hõim, mis kuulub laululiinile – sellel liinil võib laps kohata omale lähedasi inimesi, kes pole temaga otseses veresuguluses, vaid hoopis hingesugulases.

Inimene kuulub maale, mitte vastupidi ja maa määrab tema loomuse. Ta õpib kuulama temale omast märkide keelt ja läbi selle tajuma oma maailmapilti. Saagem taas põlisrahvaks ja sõbrunegem maaga.

Sünkroonsused sünnivad vaimsele rajale asunud inimesega, kes hakkab ühtäkki kohtama endale sarnase lauluviisiga inimesi. Oma hõimu, kes mõtlevad temaga sarnaselt – jagades ühist sisemist koorilaulu. See on elamise viis, üks igiammune meloodia, mis kaikub huulilt.

See on naeratus naerataja huulil, sosinas peituva armastaja keel, lindude sirin rõõmus ja vaimu looma kindel mörin. Igaüks meist on ilmamängus osakene puzzlest. Igal tasandil on omad reeglid ning toimub ühine võrsumine. Mõistusele arusaamatu, kuid vaimule omane keel. Märgid elurajal, mida mööda keldid astusid, kandsid nime draakoniliinid.

Matkarajad, mille ümber rullub lahti eluline müsteerium, kus üksik tantsija leiab oma külje alla kogu ilmaruumi vägevuse. Virukand on tema väljendiks. Jälg lumes ja ürgne hüüe kohtuvad nüüdse põlvkonna püüdlusega tulla tagasi kokku mineviku-tuleviku rahvana.

Elades läbi vaimu, õpib inimene usaldama ilmaruumi ning kohtub omale kohaste lauluhoidjatega. Tekib sümbioos ja lõputu koosloomine, mis toob rõõmule oodi. Õnnistuse igale ühele, kes kuulub antud hinge gruppi, ehk järgib draakonirada ehk oma laululiini ja mõistab hingekoori viisi.

Autor: Eestimaa asub naiselikul draakonijoonel, kus on ka meie koduplaneedi kolmas silm

11 märki, mis näitavad, et oled saanud vaimselt täiskasvanuks

Lihtsad nipid, kuidas suurendada rahu ja armastuse tunnet, vähendada ärevust, negatiivseid tundeid ja depressiooni vanemas eas

Kuidas leida inspiratsiooni, motivatsiooni ja oma eluülesannet?

Seotud