Katrini KaardiKool II: Maag, Ülempreestrinna ja Keisrinna

Jätkub taro kaardi spetsialist Katrini õpetus kaartidest Suure Arkaani kaartide tutvustamisega, kus seekord luubi all Maag, Ülempreestrinna ja Keisrinna.

Kaart number I: Maag

Peale Narri on järgmine kaart  Suures Arkaanis Maag. Seda tähistatakse numbriga I, mis esindab tugevusprintsiipi. Maag kujutab täiuslikku inimest, kellel on täies mahus olemas kõik vaimsed ja füüsilised anded. Ta on sirutanud ühe käe taeva, teise maa poole, mis näitab kõige seotust ja ühtsust. Ta tunnetab mineviku ja tuleviku seost ning aja katkematust.

Maagi ees ja käes on neli eset, mis kehastavad nelja Väikese Arkaani masti: sau, karikas, mõõk ja münt. Need sümboliseerivad nelja algelementi: tuld, vett, õhku ja maad. Maag on tegutsemise, tahtejõu ja energia kaart. Kui ennustamisel tuleb välja see kaart, siis on see selge sõnum, et teil on olemas kõik oskused ja võim muuta oma elu ning saavutada soovitut. Peate lihtsalt kasutama oma potentsiaali, oma loovust, kuulama oma sisehäält ja teie ees avanevad kõik uksed, mida vaid avada soovite.

Kaart number II: Ülempreestrinna

Kaarti Ülempreestrinna märgitakse kaardipakis numbriga II ning tähistab see kõiksuse peegeldust ja tasakaalu – teadus on nähtavate ja nähtamatute asjade ühtsuse mõistmine.  Kaardil on teda kujutatud istumas kahe templisamba vahel. Parem, valge sammas, tähistab puhast tarkust, mõistust ja päeva. Vasak, must sammas, tähistab ööd ja ebapuhta mõistuse vangisolekut mateeria kütkeis.

Tema käes on papüüruserull – Teadmiste Raamat, mis avaneb vaid neile, kes enese üle valitsevad ning tarkustele vaikuses ja rahus keskenduda suudavad. Ennustamisel sümboliseerib Ülempreestrinna inimese sisemist tugevust, tarkust ja  intuitsiooni. Tema soovituseks on olla vaikselt ja kuulata, mida süda meile ütleb. Järgige oma vaimset rada ja avardage oma hinge. Kaart kannab endas sõnumit, et minevikus olnud raskused on jätnud teile kogemused ja sisemise tarkuse, mida saab kasutada selleks, et luua endale tulevik, mis pakub rahuldust.

Kaart number III: Keisrinna

Keisrinna kaardi number kolm tähistab siinkohal viljakust ja kõrgemat võimu. Kaardil on kujutatud õitsvas eas kaunis naine, istumas keset lopsakalt õitsvat aeda. Keisrinna kehastab vastandite, mees-ja naisalge ühtsust, kuid siinkohal on naisalge ülekaalus. Keisrinnal on suur füüsiline ja vaimne loov jõud, mis on sattunud viljakale pinnasele ja asunud tegutsema. Tänu temale jäävad pärast meid Maa peale meie lapsed ja meie tehtud teod.

Ta on kõige elava ammendamatu allikas, viitab suurele loomepotentsiaalile ning võimele vastu võtta impulsse ja tekitada neist aina uut. Uue lakkamatu sünd tähendab nii elu pidevat muutumist kui ka vajadust taluda sünnitusvalusid. Ennustamisel, olenevalt kontekstist, võib see kaart tähistada nii seda, et olete saanud inspiratsiooni või uusi mõtteid ja ideid, mida asute ellu viima kuid ka päris otseselt viitab kaart peatse uue elu saabumisele lapse näol.

Loe veel:
Katrini KaardiKool I – taro süsteem, Suur Arkaan ja Narr
Katrini KaardiKool III – Keiser, Ülempreester ja Armastajad

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.