Kas tema on see “õige”? Need on 11 märki, mis näitavad, et võid oma kallimaga kasvõi maailma lõppu minna

Sul on olemas kallim ja te armastate üksteist. Kuid, kas teie suhe on piisavalt tugev, et ka ajaproovile vastu peab? Millised on need märgid, mis näitavad, et teie omavaheline suhe on tõesti eriline ja et võid oma kallimaga kasvõi maailma otsa minna.

1. Te hindate üksteist. Te leiate igas päevas midagi, mida üksteises tunnustada. Teete komplimente ja mõtlete neid siiralt, sest usute end tõepoolest olevat õnnega koos. Näitate sõnade ja tegudega välja, et armastate ja ihaldate üksteist.

2. Te austate üksteise unistusi. Liiga sageli heidavad naised ja mehed pere, laste ja suhte nimel oma unistused kõrvale. Kuid teie seda ei tee, sest teate mõlemad, et lisaks heale partnerlussuhtele on vajalik ka inimese individuaalne areng. Te teete enda poolt kõik võimaliku, et teie kallim saaks püüelda selle poole, mis on tema unistuseks.

3. Te käite ka kohtingutel. Paljud paarid, kes kolivad kokku, lõpetavad panustamise sellesse, et võtta endale aega kohtinguteks ja vaid kahekesi olemiseks. Teie aga teate, et see on oluline, et suhtes säilik kirg, hoolimine ja armastus. Igapäevases saginas ja toimetuste ülekülluses võib hakata suhe vaevu tahaplaanile vajuma, kuid kui oma armastuse eest teadlikult hoolt kanda, siis see õitseb ja areneb.

4. Te ei ole kunagi pikalt riius. Te lihtsalt ei suuda kaua teineteise peale pahased olla, sest tegelikult ju mõistate, et see tüli, mis teie vahel oli, ei muuda suures plaanis teie tundeid üksteise vastu.

5. Te oskate koos vaikida. Palju on neid, kellel on omavahel paljust rääkida, kuid kui saabub vaikus, siis on see kohmetukstegev või kummaline. Teie aga ei tunne, et midagi oleks valesti ka siis, kui lihtsalt vaikides üksteise kõrval sammute. Te mõistate paljusid asju ka sõnadeta ja hindate seda.

6. Ta olete oma tunnetes ausad. Te räägite üksteisele tõtt ning ei varja oma tõelisi emotsioone oma kaaslase eest ka siis, kui need erinevad tema omadest. Teie vahel ei ole salajasi võimumänge ega intriige, vaid austate üksteise tundeid ja võimaldate oma kaaslasel rahumeeli ka eriarvamusele jääda.

7. Te annate üksteisele piisavalt vabadust. Teile meeldib väga koos olla ja naudite ühiseid hetki täiel rinnal. Ometi vajate mõlemad ka omaette olemise aega ja annate seda oma partnerile hea meelega. Te ei ole armukade ei tema aja, tähelepanu ega sõprade peale.

8. Te armastate koos lõbutseda. Teil on ühiseid viise, kuidas koos elust rõõmu tunda. Südamest naermine ja rõõmsad hetked on need, mis liidavad inimesi väga tugevalt kokku.

9. Te kaitsete üksteist. Usute alati üksteisest head ning vajadusel toetate ja kaitsete oma kallimat milles iganes. Te ei lase kellelgi temast halba rääkida ja ei tee seda tagaselja ka ise, isegi siis kui oled tema peale parasjagu pahane.

10. Te ei peta üksteist. Teid ei hoia seda tegemast mitte see, et äkki partner saab teada või see tuleb kusagilt välja, vaid te ei tahagi seda teha. Isegi kui kohtate kedagi, kes on suurepärane inimene ja näeb imeline välja, siis teate, et see seiklus pole väärt seda, et teie omavaheline suhe ohtu seada või see kaotada.

11. Te tunnete end kõige paremini siis, kui olete koos. See ei peagi olema alati nii, et olete kogu aeg ninapidi koos. Pigem on see teadmine, et olete üksteisele toeks, et olete olemas ja vajadusel alati kättesaadav. Teil on usaldus ja turvatunne üksteise suhtes.

Loe lisaks: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Kas muundumine Jumalaks ja Jumalannaks igapäevaelus on võimalik?

Jälgi mehe tegusid | 11 viisi, kuidas mehed oma armastust näitavad

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud

Seotud