Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Kui oled “vana hing”, siis sellel on palju eeliseid, kuid on ka teatud murekohad, mida mõistavad ainult samasugused inimesed. Sa ei ole kindlasti tavaline ning see võib tekitada probleeme, konflikte ja tunnet, et keegi ei mõista sind.

1. Sa tunned, et sind ei mõisteta

Tihti tunned ka ise, et sellised universaalsed teemad, mis huvitavad paljusid, nagu karjääri tegemine, rikastumine, kuulsaks ja edukaks saamine ei tekita sinus mitte mingeid emotsioone. Sinu jaoks on elus tähtsad teised väärtused ning seetõttu võivad paljud sind pidada lillelapseks või lihtsalt unistajaks.

2. Sa oled “must lammas”

Kuna “vanad hinged” peavad tähtsaks tõde ja siirust, siis see võib teha nende jaoks inimestega suhtlemise kohati keeruliseks. Nad ei talu ebaausaid inimesi ja võivad seega koguda endale vaenlasi. See ei tähenda, et sa sul sõpru ei ole, need vähesed, kes sind mõistavad ja samu väärtusi jagavad jäävad alatiseks sinu kõrvale.

3. Sa mõtled pidevalt elu üle

Sind köidab lai teemadering ning sinu mõtted rändavad nii siin kui sealpool inimeksistentsi piire. See võib kergesti viia ka ülemõtlemiseni. Vilgas mõttetöö on teatud piirini kindlasti mõnus, kuid kui sellele liiga suur voli anda, siis võib sinu fantaasia ka sind lausa põrgupiinadeni juhatada.

4. Sa teed oma otsuseid sisetunde ajel

Intuitsiooni kuulamine on peen kunst ja “vanad hinged” valdavad seda laitmatult. Paljud meid kuulavad oma südamehäält, kuid sina teed seda ka olukordades, kus teised pelgavad. Sa lihtsalt tead, et võid end usaldada. Kõrvaltvaatajaile võib see kohati tunduda hullumeelse ja riskialti käitumisena.

5. Sa vajad oma aega ja ruumi

Sinu jaoks on väga tähtis, et saad aegajalt üksi olla, oma mõtteid mõelda, end koguda ja leida tasakaalu. Sa ei karda oma soovi välja öelda, kui vajad privaatsust. See võib aga sinu lähedastes tekitada vastakaid tundeid, sest mitte kõik ei mõista, et sa vajad seda oma hingelise, vaimse ja füüsiline tervise ning heaolu pärast, mitte lihtsalt tüdimusest või ebaviisakusest.

6. Sa tundud inimestele eemalolev, külm või tundetu

Sul on oskus näha suuremat pilti ja asjade tõelist tähendust. See omakorda mõjutab sinu emotsioone ja reageeringuid. Kuna sa näed tihtipeale, et üks või teine olukord ei ole nii tõsine nagu ehk teistele paistab, siis ei muutu sa ka nii emotsionaalseks. See tekitab aga teistele mulje, et sa ei hooli.

Loe lisaks: 10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Hinge õppetükid: selleks, et midagi uut saaks tekkida, tuleb vanadest tõekspidamistest lahti lasta

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.