Kanada endise kaitseministri Paul Hellyeri tunnistus UFO-konverentsil

2013. aastal mai alguses Washingtonis toimunud UFO-de avalikustamise istungi viiendal päeval sai sõna Paul Hellyer, kelle sõnavõtu esimese, põneva ja vägagi mõtlemapaneva poole Telegram ära tõlkis.

Minu nimi on Paul Hellyer, ma olen endine Kanada kaitseminister. Ma kuulusin kolme valitsusse ja olin kokku 23,5 aastat parlamendis. Kuigi kaitseministriks olemise ajal sain ma raporteid UFO-de nägemise kohta, oli mul liiga kiire, et nende pärast muretseda, sest töötasin jala-, mere- ja õhuväe ühendamise kallal, mis osutus üheks suureks võitluseks.

Niisiis polnud UFO-d minu huviorbiidis, kuni umbes 10 aastat tagasi hakkasin ma huvituma tänu ühele noorele mehele Ottawast, kes mulle materjale saatis. Ma ütlesin talle, et ma olen liiga hõivatud, et neid lugeda, kuid tema oli veendunud, et ühel päeval ma loen. Ta saatis mulle kolonel Corso raamatu Päev pärast Roswelli (The Day After Roswell). Mul võttis aega, et lugemiseni jõuda, kuid otsustasin seda teha suvel 2005 ja olin tõeliselt rabatud selle sisust. Ma mõtlesin endamisi, et: “siin on olulised teemad, väga olulised teemad, ja Ameerika inimestel ja kogu maailma inimestel on õigus teada, mis toimub, sest nad on osa sellest; see pole vaid isoleeritud juhtum”.

Nii et pärast raamatu sisule kinnituse leidmist võtsin ma vastu kutse esineda Toronto Ülikooli sümpoosionil, kus ma avalikult ütlesin, et: “UFO-d on sama tõelised nagu lennukid, mis meie pea kohal lendavad”. See andis mulle külge kahtlase väärtusega märgi, et olen esimene G8 grupi valitsuse liige, kes midagi sellist nii üheselt välja on öelnud.

Pärast seda olen ma erinevatest allikatest palju teada saanud; nii mõndagi tänu võrratutele tunnistajatele, keda me viimase nelja päeva jooksul kuulnud oleme. Nad on nii silmapaistvad, hämmastasid mind kogu selle informatsiooniga ja ma hindan neist igaüht. Kuid kuna ma pole ufoloog vaid poliitik, siis ma tahan mõned asjad nende tunnistustele lisada.

Esiteks, 1960ndatel liikus UFO-de flotill NATO territooriumi lõunaosa suunas ja probleemile reageerima pidanud peakomandör oli Euroopas loomulikult väga ähmis. Õnneks (või taevase sekkumise abiga), pöördus õhulaevastik enne paanikanupu vajutamist ning läks põhja poole. Muidugi oletati, et tegemist oli venelastega, mistõttu oldi ka väga mures. Algatati suur UFO-uurimine, mille tulemusena valmis dokument, kus nenditi, et vähemalt neli erinevat maavälist liiki on Maad juba 1000 aasta vältel külastanud ja see on ka minu praegune nägemus asjast.

Kuid on paar asja, millele ma tahan veel tähelepanu juhtida, ja üks neist on see, et me nimetame neid “nendeks”. Ma arvan, et see oli Linda Moulton-Howe, kes täna hommikul ka kolme liiki eraldi nimetas. Ma tõin endaga kaasa oma viimase raamatu pealkirjaga “Light at the End of the Tunnel: a Survival Plan for the Human Species” (Valgus tunneli lõpus: Inimkonna ellujäämisplaan), et oma mälu värskendada, ja siin olen ma nimetanud viite liiki. Nüüd olen ma tegelikult juba rohkematest teadlik, sest nägin paar päeva tagasi dokumenti, mis nimetas kahtekümmet. Ma arvan, et teie, härra eesistuja, oleksite huvitatud nendest kohtadest, kust need liigid tulevad. Näiteks Tseeta Reticulilt, Plejaadidelt, Orionilt, Andromeedalt. Nii et ma arvan, et me ei saa neid enam “nendeks” kutsuda, sest nad pole vormitu mass. Nad on erinevad liigid, kellel võivad olla väga erinevad eesmärgid. Ma ei usu, et saaksime öelda, et neil on sama eesmärk, sama moodi nagu me ei saa öelda, et USA-l, Hiinal ja Venemaal on sama eesmärk. Meie tõelised huvid võivad olla sarnased, kuid meie tajutavad huvid on üksteisest väga kaugel.

Veel üks tähelepanek, enne kui ma hakkan asjast rääkima – me veedame palju aega, rääkides vanadest laipadest, nii et ma olin väga rõõmus, kui Linda Moulton-Howe ütles, et praegugi on Maal elusaid maaväliseid olendeid ja et vähemalt kaks neist töötavad koos USA valitsusega.

Ühte liiki, millest ma sain teadlikuks mitte väga ammu tagasi, kutsutakse Pikkadeks Valgeteks ja Paula Harris avalikustas nad vaid mõned aastad tagasi. Tänu temale sain ma rääkida kolm tundi endise õhuväelase Charles Halliga ja kuulata tema täiesti lummavat lugu sellest, kuidas ta nendega koos töötas. Esiteks oli ta surmani hirmunud, kuid pärast seda, kui oli olendeid tundma õppinud, tekkis neil omavaheline usaldus ja hea töösuhe. Need pikad valged elasid USA õhuväele kuuluval alal Nevadas ja jagasid õhuväega oma tehnoloogiaalaseid teadmisi. Charles Hall kirjutas ka raamatu “Millenial Hospitality” (Aastatuhandete külalislahkus), millest on neli versiooni. Hall ütles et teine versioon on parim, nii et ma lugesin seda ja see on väga huvitav lugemine, kui tahate teada, kuidas on nende üle kõrbe hõljuvate olenditega kokku põrgata.

Aga aitab sellest, minu huviks on põhjalik avalikustamine. Õigemini umbes 95-98-protsendiline avalikustamine, sest ma olen teadlik ka paarist asjast, mis ei peaks avalikkuse ette jõudma, vähemalt mitte veel; ühel päeval, kuid võibolla mitte kohe. Just nagu lapsed, kes elavad üle tõe hambahaldjast ja jõuluvanast, kui nad suureks saavad, arvan ma, et ka maksumaksjad on võimelised uut ja laiemat tõelisust aktsepteerima – et me elame kosmoses, mis kihab erinevatest eluvormidest. Fakt, et mõned tsivilisatsioonid on rohkem arenenud kui meie oma, võib meid küll alandlikumaks teha, kuid see on vajalik samm meie ellujäämise nimel.

Maailm on üks suur segadus ja meil on parimal juhul aega selle kümnendi lõpuni. Oma raamatus kirjutasin ma, et meil on 10 aastat, et peatada kliimasoojenemine enne kui enam tagasiteed ei ole. Kaks aastat on mööda läinud, nii et ma ütlen, et meil on aega kümnendi lõpuni, et seda peatada. Aga meie liidrid isegi ei räägi sellest, välja arvatud väga pealiskaudselt. Tundub, et nad on rohkem huvitatud nafta kontrollimiseks sõdu alustama ja sellega ohtu veelgi suurendama. Aga isegi kui nad võtaksid seda ähvardust tõsiselt, siis poleks neil raha, et läbi viia üleminekut naftalt puhtale energiale, sest meil on Läänes lõputult tobe pangandus- ja finantssüsteem.

Pean kahetsusega ütlema, et USA kongess on selle eest osaliselt vastutav ja ma aitaksin neid hea meelega, kui nad oleksid huvitatud. Lõpuks on neil vaja puhta energia tehnoloogiat, mis tegelikult eksisteerib, kuid seda hoitakse saladuses nende samade jõudude poolt, kes meie saatust juhivad. Kes need on ja mida nad taotlevad?

Senaator, teie rääkisite sõjaväe võimust ja minu arvates on see tõsi, kuid ma olen seda laiendanud ja süvendanud ning kutsun seda Cabal, sinna kuuluvad ka n-ö kolm õde. Cabal koosneb välissuhete komisjonist, bilderberglastest, trilateraalsest nõukogust, rahvusvahelisest panganduskartellist, naftakartellist, erinevatest luureorganisatsioonide ametnikest ja valitud sõjaväelastest. Koos on nad saanud varivalitsuseks mitte ainult USA-s, vaid enamikes lääneriikides. Välissuhete komisjon on kolmest õest vanim ja juba oktoobris 1940, aastaid enne seda, kui Saksamaa liitlasriikidele alistus, valmis nõukoja majanduse ja finantside grupil plaan, mis nägi ette USA ülemvõimu.

Komisjon ei teinud mingeid pingutusi, et varjata fakti, et hegemoonia oli mõeldud USA majanduse laiendamiseks ja toorainete tootmiseks. Need n-ö rahvuslikud huvid olid tegelikult valitseva eliidi huvid.

David Rockefeller oli kõigi kolme õe liige ja tema ühte Bilderbergi kokkusaamise ajal väljendatud mõtet on tsiteeritud: “Me oleme tänulikud Washington Postile, The New York Timesile, ajakirjale Time ja teistele suurtele meediaväljaannetele, kelle juhid on meie kohtumistel käinud ja austanud pea 40 aastat oma lubadust diskreetsed olla. Meil oleks olnud võimatu oma maailmaplaane arendada, kui need oleks avalikustatud. Kuid maailm on keeruline ja valmis marssima maailmavalitsuse poole, riikideülese intellektuaalse eliidi võimu poole.” Muidugi teeskles ta, et ta pole seda öelnud, kuid see on pandud kirja Daniel Estulini poolt, kes on läbinisti usaldatav reporter ja kirjutanud raamatu “The True Story of the Bilderberger Group” (Bilderbergi grupi tõeline lugu), millega peaksite tutvuma, kui tahate teada, mis seal juba pikka aega toimunud on.

Nii et kuulsite, mis härra Rockefeller ütles, ja nii see ongi. Mängu eesmärk on maailmavalitsus, mis koosneb Cabali liikmetest, keda keegi ei saa valida ega vastutusele võtta ning Rockefelleri sõnade järgi on see plaan juba kaugele arenenud. Kas see aitab teil mõista, miks meie inimõigusi meie käest ära võetakse? Ma ütlen meilt, sest ka Kanada on selles suures plaanis sees.

Vaata ka Paul Hellyeri täispikka ingliskeelset kõnet.

Allikad: Telegram.ee, Citizen Hearing


Seotud