Kaks lihtsat tehnikat, kuidas saada kehas energia liikuma ja vabaneda halbadest emotsioonidest

Teadliku eluviisi edasiviija Tiit Trofimov tutvustab oma raamatus “Lõpp on algus” kahte lihtsat tehnikat, mille abil saad kerge vaevaga keha energiad liikuma panna.

Raputamine

Raputamine on hea ja lihtne viis saada energia liikuma ja lasta halbade emotsioonide energia oma kehast välja. Teen seda ise igal hommikul vähemalt 15 minutit. Pane mõnus tempokas muusika mängima. Lase põlved pehmeks, puusad, õlad ja ülakeha vabaks ning hakka keha väristama ja raputama. Alguses tee seda teadlikult, mingil hetkel võtab keha üle ja hakkab ise ennast väristama. Teine võimalus on hästi tugevalt ainult käsi ja õlgu raputada, nii saad lihastevahelise sidekoe liikuma.

Mõni aasta tagasi käisin Balil raputamise aašramis, kus me viis päeva muud peaaegu ei teinudki, kui ainult raputasime. Seal oli Venemaa tuntud teleprodutsente ja ärimehi, kõik nutsid oma emotsioone vabastades nagu väiksed lapsed, sest raputamine tõmbab keha korralikult lahti.

Patsutamine

Kogu keha läbipatsutamine paneb energia mõnusasti liikuma. Võid seda teha hommikul duši all või ükskõik millisel hetkel keset päeva. Ära unusta ka lümfisõlmi, küünarnukkide ja põlvede sisekülgi ega kaenlaauke. Patsuta parasjagu nii tugevasti, et sa tunned kehas mõnusat surinat.

Autor: Tiit Trofimov

Allikas: Tiit Trofimov “Lõpp on algus”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.