Kaia-Kaire Hundi äsja ilmunud raamat “Emotsioonide alkeemia” annab nõu, kuidas tulla toime negatiivsete emotsioonide, ärevuse ja masendusega

Kirjastuselt Pilgrim ilmunud Kaia-Kaire Hundi raamat”Emotsioonide alkeemia” annab lugejale kuhjaga häid nippe, kuidas igapäevase virrvarriga peas hakkama saada ning iseennast paremini mõista.

“Miks emotsioonide alkeemia? Olen päris veendunud, et kui alkeemikud otsisid kunagi ammusel ajal igavese elu ja õnne saladust, tarkuse kivi, siis pidasid nad tegelikult silmas meelerahu. Mis see on, mis paneb meid ennast halvasti, haigena, ebamugavalt tundma? Ikka ju meie enda meel, enda tunded ja emotsioonid. Kujuta ette nuppu, millega saaks sisse lülitada ainult head emotsioonid, isegi juhul kui päev on nässu läinud või kui seisad silmitsi ületamatuna näivate probleemidega. Me ei tunneks ju sel juhul ennast üldse halvasti ega kannataks, sest meid ei häiri mitte halvasti läinud päev, vaid tunded, mis sellega kaasnevad! Seda emotsioonide alkeemia võluvõtit on otsitud sajandite kaupa, sest see on ainuke asi, mis saab inimese elu põhjalikult ja pöördeliselt muuta. Toon siin raamatus väikese ülevaate emotsioonide alkeemiast ehk mõned nipid, kuidas igapäevase virrvarriga peas hakkama saada ning iseennast paremini mõista,” selgitab raamatu autor Kaia-Kaire Hunt.

Kaia-Kaire Hunt on nõustanud kliente emotsioonitöö vallas üle 10 aasta. Ta on Tiibeti loodusravi terapeut, EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika) terapeut ja koolitaja, meditatsioonijuhendaja ja vaimse tervise õenduse üliõpilane.

Oled oodatud ka raamatu esitlusele 23. novembril kell 16.00 Raamatukodu raamatupoes, T1 kaubanduskeskuse II korrusel.

Seotud