Kaheksa feng shui nippi, mis aitavad küllust ligi tõmmata

Feng shuist räägitakse kui iidsest Hiina õpetusest või lausa elufilosoofiast ning kohati võib jääda mulje, et seda kõike on süvenemiseks ja ise rakendamiseks liiga palju. Tegelikult ei ole feng shui mingi imeteadus, vaid lihtsalt kasulikud nõuanded, mis pärinevad loodusest endast ning mida järgides saame aidata kaasa erinevate eluvaldkondade edendamisele. Kui järgid neid feng shui õpetussõnu rikkuse ligi meelitamiseks, ei pea sa enam kunagi raha pärast muretsema.

1. Asetage voodi peatsiga läände. See on oluline eriti sellele, kes arvab, et teeb kõvasti tööd, kui ei saa selle eest väärilist tasu.

2. Hoidke oma korteri või maja läänetiivas väikest rahakotikest rahaga (parem müntidega). See on väga kasulik juhul, kui te ei oska ennast suurte rahade omanikuna ette kujutada.

3. Kui kavatsete hakata palka juurde küsima või soovite välja näha elus edasi jõudnud daamina, kandke punast või helehalli. Ärge unustage kuldseid või hõbedasi ehteid. Metallist detailid kotil või jalanõudel pole samuti liigsed. Aga ärge ennast ka jõulupuuks ehtige.

4. Soetage koju akvaarium kuldkaladega. Need armsad kalade sümboliseerivad kuldseid münte. Kuid ärge paigutage akvaariumi otse välisukse vastasseina.

5. Vaadake, et teil kodus kraanid ei tilgu – koos veetilkadega kaob ka raha teie näppude vahelt.

6. Küllusenurgas ei tohi olla prügikasti ega katkiseid või kasutuid esemeid.

7. Küllusenurgas ei tohiks asuda WC. Kui selles piirkonnas siiski asub tualett, pole midagi parata, kuid vaata, et hoiad potil alati kaant peal – nii väldid raha “potist alla laskmist”. Samuti ei tohiks seal hoida lemmiklooma liivakasti.

8. Väikesed apelsini- , sidruni- või laimipuud omavad samuti rahameelitavaid omadusi ning on ideaalsed kodu küllusenurka paigutamiseks.

Selleks, et välja selgitada, kus on sinu kodus küllusenurk, pead kõigepealt oma kodu järgi paika panema ilmakaared. Küllusunurk asub ida- ja lõunakaare vahel asuvas kagunurgas (inglise keeles South-East).

Allikad: Naistekas.delfi.ee, Alkeemia.ee

Seotud